Sayfa 759/956 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. bu kez bedelliye girmedim kendimce makul bir yerden ( en üstten satabileceğim yerin %50 altında maldan çıktım ) tüm bu bedelli hikayesi bittiğinde 1 liradan alıcıyım tarihi not edin bir kenara afyon bağımlılık yapar ayrılamazsın satsanda ortaklarıma daha doğrusu eski ortaklarıma nacizhane tavsiyem paranızın pul olmasını izlemeyin kar cebe yakışır demeyi bilin benim gibi kardan %50 zarar yazmayın onz altın an itibarıyle 1716 ziller yangın var diye çalmadan tedbirinizi alın KALIN SAĞLICAKLA

2. hedef fiyatı nerede yazıyor.
     Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Bu hissede beni korkutan tek bir nokta var, işyatırımın hedef fiyatı 1,8 olması, bilmiyorum ben mi çok hayalciyim aceba
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hedef fiyatla ilgili bir başka sitede, yorumcular iki gün önce yazdı, şu an iş yatırımın kendi sitesinde arıyorum, böyle bir şey inşaallah bulamam, feykdir umarım, bulursam linki atacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by berke452 Yazıyı Oku
    ak yatirimin takasi 54 ten 36 ya dusmus.A 1 iyi satmiş ak ın hissesini.

Gün sonu pastaları (E ve R) atın da birlikte fikir yürüyelim. Bir günlük ders çalışma süremiz kaldı.

5.  Alıntı Originally Posted by berke452 Yazıyı Oku
    hedef fiyatı nerede yazıyor.

6. Oh ya içime su serpildi valla teşekkürler KERRAKE kardeş, ben de zannettim işyatırımın fiyat görüşü diye. Böyle bir bölünme sürecinde teknik grafik falan çalışmaz, düşüncesindeyim.

7. Günlük rüçhan ve 16-22 rüçhan alan satan paylaşabilecek olan varsa iyi olur.

8. Yarin detaylı rüçhan ve ana tahtayı paylaşırım.bugun gene a1 ve philip capital rüçhan alıp ana tahtada sattılar.o kadar çok rüçhan satılırsa tahta elbet yürümez...ytd

Sayfa 759/956 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •