Sayfa 116/1013 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 921 - 928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

ona buna çatmadan düzgünce yazmak lazım yoksa tatile çıkmak gerekiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    en son yapılan değişiklikle 11.000 doalr olmuştu
    her sene sistem değiştirerek milli gelirimizi arttımanın mümkün olduğunuda bu sayede öğrendik
    Dostumuz vaaar düşmanımız vaaar...
    TÜİK'imiz sağolsun, bizleri elegüne mahçup etmeyecek biçimde gelirimize ayar veriyor...
    Böyle özverili ayar verilmesine en son yunan bürokrasisinde tanık olmuştuk..

4. $ 3,724 ten açıldı

şuan 3,716

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Anlamayana davul zurna az, o zaman dolara devam, umarım dolar tutan aklı başındakiler ``ayaklar`` için eni sonu badem edilecek dolarlarını tez zamanda güvence altına alırlar, üç kuruş dolar faizi alacağım diye sona kalıp dona kalmazlar. Bunların şimdiye kadar yaptıkları köşeye sıkıştıklarında yapacaklarının göstergesidir, zaman hızla yaklaşıyor son pişmanlık fayda etmez .
    umutabi bunlardan herşey beklenir lakin benim fiziksel tutmam mümkün değil,alanım uygun değil. yurtdışına transfer işinide %4 faizi alınca şimdilik boşladık. %4 faizden aldığım para beni 1 ay geçindiriyor,üstelik anapara dolarım eksilmeden. yinede ben kendimce önlem alarak bunların istismar ettiği bankalardan uzak duruyorum. başkada bir yol görmüyorum.

6. 15 mart FED ve 16 mert TCMB faiz kararları öncesi dolar/tl. hareketleri hakkında teknik yorumlar bekliyoruz. Acaba bu fırsatı kullanarak - dolar uçuyor - algısı ile millete yüksekten doları satarak BIST ' emi girerler, yoksa - zaten beklenti satın alındı, satma zamanı- algısını oluşturarak , yerlinin elindeki dolarcıkları hızla sattırarak alttan toplar ve '' evet zaman doldu '' düğmesine basarak aniden yukarı attırır, bu kez de yine satan yerlilere '' eyvah gitti dolarcıklar, hemen yerine koyalım '' paniği yaptırarak güzel bir silkeleme mi yaptırırlar ?

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    umutabi bunlardan herşey beklenir lakin benim fiziksel tutmam mümkün değil,alanım uygun değil. yurtdışına transfer işinide %4 faizi alınca şimdilik boşladık. %4 faizden aldığım para beni 1 ay geçindiriyor,üstelik anapara dolarım eksilmeden. yinede ben kendimce önlem alarak bunların istismar ettiği bankalardan uzak duruyorum. başkada bir yol görmüyorum.
    Hayırlısı ... demek isterdim ama !...

8. matriks de dolar, 3,7173
    euro 3,9433
    euro , dolar parite ise -0,16 oldu..
    eksisini kapattı.

Sayfa 116/1013 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz