Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Merhaba, hatalari fatkettiginiz ve uyardiginiz icin tesekkurler. Yay da yer alan OCDO.L hissesindeki hatayi nasil duzeltebiliriz acaba? Bir de BMY ve BMY R hisselerinin farki nedir biliyor musunuz ? Baska gozunuze carpan hata olursa uyarirsaniz cok memnun olurum. Saygilar.
    Tabloda değişik borsalarda işlem gören hisseler mevcut OCDO'da bunlardan birtanesi ve OCDO LSE'de işlem görüyor fiyat GBP üzerinden fiyat*lot sayısı yaptığınızda haliyle ağırlık miktarı değişiyor. Tüm hisselerin fiyatlarını aynı cins kur üzerinden hesaplarsanız problem çözülür. USD/TRY için aşağıdaki formülü kullanabilirsiniz.
    =GOOGLEFINANCE("CURRENCY:USDTRY")
    BMY ve BMY R arasında nasıl bir fark mevcut bulamadım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    FON isimlerini nasıl degiştiryoruz tabloda ,f2 girince fiyat guncelleniyor ama ustune tıklanınca eski yazılan fon tefaş da cıkıyor
    Fon kodunun olduğu hücreye sağ tık -> Edit Hyperlink -> Açılan pencerede Tefas linki var,sondaki kodu değiştirmeniz lazım

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by waryemez Yazıyı Oku
    öncelikle çok teşekkürler, önceki paylaşılanı da kullanıyordum; ama o zaman üye olmadan takip ettiğimden şimdi yazabildim.

2 dosya arasında 2KB fark görünüyor karşılaştırınca bir değişiklik yaptınız mı ?
    2 farklı versiyon attım sanırım buraya. Siz hangisini aldınız bilemiyorum.
    En iyisi en son paylaştığımı da alıp bi göz atın
    Ciddi bir fark yoktur ama

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk

4. Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. EIB ve EIC dağılım raporları açıklanmış. Bilhassa EIB'deki TKFEN, BLCYT ve CCOLA tercihleri cidden kötü. Bu raporla birlikte çıkış düşünmeye başladım.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tabloda değişik borsalarda işlem gören hisseler mevcut OCDO'da bunlardan birtanesi ve OCDO LSE'de işlem görüyor fiyat GBP üzerinden fiyat*lot sayısı yaptığınızda haliyle ağırlık miktarı değişiyor. Tüm hisselerin fiyatlarını aynı cins kur üzerinden hesaplarsanız problem çözülür. USD/TRY için aşağıdaki formülü kullanabilirsiniz.
    =GOOGLEFINANCE("CURRENCY:USDTRY")
    BMY ve BMY R arasında nasıl bir fark mevcut bulamadım.
    Mustafa hocam hoş geldiniz, özlemiştik değerli yorumlarınızı

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Bist100 -%0,05
    tte +%0,46 👌👌👌

Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    EIB ve EIC dağılım raporları açıklanmış. Bilhassa EIB'deki TKFEN, BLCYT ve CCOLA tercihleri cidden kötü. Bu raporla birlikte çıkış düşünmeye başladım.
    Eic de ccola yok .blytc ve tekfen de mi kötü gecen ay bu hisselerler %5 getirdi eib.

Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •