Sayfa 1017/1023 İlkİlk ... 17517917967100710151016101710181019 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 8,129 - 8,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Twitter dan buldum.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Ben hep dedim geç alınan tedbirler bizi Arjantin değil Venezuela otobanına sokar diye ...Adamlar faiz istiyor dedim MB uyudu şimdi Monopoly parası gibi her gün %10-20 değer kayb...Allah aşkına bu ülkede MB diye bir kurum yok mu ya da aklı başında bir yönetici...Jöleli gibilerle ekonomimi yönetilirmiş...Onlar yıkama yalama konusunda uzmandır !!!!O ipnelerin bir an önce kovmaları lazım....

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Gariban yastık döşek altı yapar zengin adam Ada altı yapar vardır onun adalarda hesabı yuksekte faiz alır adalardan kara bile gecer düşünme sen feridi en rahat adam.
    Konu gereksiz uzadı ama Kel Ferit in varlığının (özkaynaklarının) %50 sinden fazlasını kaybetti bence...
    İflas etmesede kötürüm kalacak bence....
    Tabi kurlar burada kaldığı sürece...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. Dolar şu an kaç

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Twitter dan buldum.!!![/QUOTE]

şu ana kadar deniz fx gelen bir uyarı yok

Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Dolar şu an kaç

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    7,06.........
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. A101 ve BIM mağazalarının normal saatlerinden daha önce (21:30) kapatıldığına dair yorumlar var. Ayrıca ellerinde bir tomar fiyat etiketi ile bir dolu görevli mağazaların içindeymiş. Sorulduğunda sayım ve fiyat güncellemesi yapıldığını söylemişler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    2 bakana yaptırım
    Demir çelik ve alüminyum sektörlerine gümrük vergisi

Vay babam vay vay !!!

Bide Çin ve Rusya'ya yaptığını yapsa ne olacak acaba !!!

Birde şu yazdıklarımı hatırladım

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Merkez bankası, 25 mayıs öncesi, doların ne zaman ateşi çıksa, faizleri yükselteceğiz diye fısıltı gazetesini devreye sokup, hiç bir şey yapmaz, piyasada gereken dersi verirdi. Böyle böyle, dolar 5'e dayanmıştı.

Gene yandaş medya vasıtasıyla, ön mutabakat sağlandı haberi yayıldı. Doların şimdilik ateşi durduruldu. Daha doğrusu 42'den 41'e düşürüldü.

Eeee nedir bu ön mutabakat ! neyi içerir ! bilen var mı ?
    MB'nin 25 mayıs öncesi gibi, oyalama taktiği ise, olacakları düşünmek bile istemiyorum.

Bu arada, Almanya, Fransa ve Rusya'dan sonra ABD'de, mükemmel ekonomimiz üzerinden, bizi dize getirdi mi diyelim !!!
    Dış politika, imam zihniyetine kalırsa, Osmanlı'da ne olduysa aynısı olur !

Sayfa 1017/1023 İlkİlk ... 17517917967100710151016101710181019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •