Sayfa 595/999 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Mbci oglanlar mesaiye baslar birazdan yine.
    Zor artık Dostum. Satacak pek bir şey kalmadı. Devam etmeye çalışırlarsa bu iş karakolda biter. Tüm forumlarda yatırımcıların ne yaptığına göz gezdiriyorum ve gördüğüm şey milletin yastık altına çalışıyor olduğu. Çok sıkıntı çıkar daha fazla kastırırlarsa.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni başkan sonrası merkez bankası fazla aksiyon almaya başladı bu sanırım ortamı biraz daha geriyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. İzmir yanıyor arkadaşlar. Şerefsiz çocukları ne isterler bu ağaçlardan, yeşillikten, börtü böcekten ... Menderes - seferihisar- karabağlar herbiri kaç km. yaktılar adiler. Çok kuvvetli rüzgar bir taraftan, yakın bölgedeki diğer yangınlar ( muğla, balıkesir ) bir taraftan helikopter desteğini zayıflatıyor. Köylülerin işi çok zor. Kalbim sızlıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Zor artık Dostum. Satacak pek bir şey kalmadı. Devam etmeye çalışırlarsa bu iş karakolda biter. Tüm forumlarda yatırımcıların ne yaptığına göz gezdiriyorum ve gördüğüm şey milletin yastık altına çalışıyor olduğu. Çok sıkıntı çıkar daha fazla kastırırlarsa.

Aynen, son 8 gündür özellikle herkes fizikiye geçtiğini belirtiyor.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bistte dolar almak için bir kod vardı usd... bilen yazsın lütfen tahtadan alayım bari...
    Dolar, USDTR, İnvesting kodu USDTRf,
    Altın, GLDTR, GLDTRf,
    Gümüş, GMSTR, GMSTRf

6. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dolar, USDTR, İnvesting kodu USDTRf,
    Altın, GLDTR, GLDTRf,
    Gümüş, GMSTR, GMSTRf

Bu gün 1 adet aldım 544 ten bakalım sonra depoyu doldururuz. Biraz da hesaplarda dolar var borsadan hemen dolara geçmek için kullanacağım. Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İzmir yanıyor arkadaşlar. Şerefsiz çocukları ne isterler bu ağaçlardan, yeşillikten, börtü böcekten ... Menderes - seferihisar- karabağlar herbiri kaç km. yaktılar adiler. Çok kuvvetli rüzgar bir taraftan, yakın bölgedeki diğer yangınlar ( muğla, balıkesir ) bir taraftan helikopter desteğini zayıflatıyor. Köylülerin işi çok zor. Kalbim sızlıyor.
    Menderes deki tam 30 saattir yaniyor cok yazik

Sayfa 595/999 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •