Sayfa 686/1000 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sizinle hemfikirim...
    Hiç yapılmamalı ve dengelenmeye bırakılmalıydı... hali hazırda ki hareke bakınca sanki yine bişeyler var gibi geliyor...
    Hayırlısı bakalım...
    Kısa bacakta Türk bankalarının olduğunu sanmıyorum, çoğunlukla spekülatör , arbitrajör ve hedge amaçlı işlemler yapanlar olmalı, ancak dediğim gibi uzun bacakta o herkesin güvendiği DTH'ların çok büyük bir kısmı duruyor olabilir.

Bunu destekleyen önemli veriler var. Uzun bir süredir yurt içi kredi talebi TL tarafına kaymaya başlamış. Ancak fonlama kaynakları ise tam tersine oransal olarak dövize kaymış. Bugün bddk'dan baktığım verilere göre döviz mevduatı toplam mevduat içinde %52,66 gibi çok yüksek bir orana ulaşmış. Bu durum seçimden kısa süre önce politikacıların konuyla ilgili yaptığı açıklamalar ile örtüşmüyor.

https://www.bddk.org.tr/BultenGunluk
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sen veriver, bu fasist yonetimlen mücadele etmeyi, dotunu yirtsanda bu ahalinin seyinde degil
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Repo iptalleri bu hafta devam ediyor mu ? Trlibor 26,5 görünüyor.
    Bugün tcmb evds üzerinden bilgi girişi yapmadı. O nedenle bu veriye erişemedim. Ayrıca @tospa 'nın belirttiğine göre başka önemli bilgileri de evds üzerinde yayınlamamış. Bazen bu şekilde kısa süreli gecikmeler oluyor. Ancak seçimin hemen ardından bunun olması çok hoş olmadı tabii.
    Ama kapanan 1 haftalık repoyu tekrar açmış olduklarını sanmıyorum. Yarın tekrar bakmakta fayda var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

İstanbul Valiliği, "İstanbul'da bazı sandık kurulu başkan ve üyelerinin gözaltına alındığı" yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Ama kapanan 1 haftalık repoyu tekrar açmış olduklarını sanmıyorum. Yarın tekrar bakmakta fayda var.
    Açılmadı kapalı hala .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,686
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

bu fasist yonetimlen mücadele etmeyi,
    özgürce yazıyorsun, mod'ların gözünün önünde, bir yaptırım uygulamıyorlar.

nasıl bir faşist yönetim bunlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Beni gomunist bozguncu deye, deklare etmeye calisiyorlar da, ondan!

Daha dun bir bugun iki, kut deye Reha GAYA'yi atarlarsa, haklılığım ortaya cikacak!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

İfade özgürlüğü.

Sayfa 686/1000 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •