Sayfa 10/193 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    yalin bey gec oldumu bilmiyorum ama yatirimlarindan ve piayasadaki rakipsizliginden dolayi bide karliligida harika artiyor... ALKIM....
    Bence de güzel bir tercih olur hocam. ALKIM de bu listede olmalı.

Listenin güncel hali;

LIDFA - HLGYO - KRONT - KAREL - ULUSE - SANKO - MRSHL - ALKIM
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Liste bu şekilde oluştu.

LIDFA - HLGYO - KRONT - KAREL - ULUSE - SANKO - MRSHL - ALKIM

Başka şirket eklemeyelim artık ve çalışmaya başlayalım derim.

Tekrar belirtmek isterim ki bu şirketler henüz olmuş bitmiş şirketler değil. Şimdi bunları sırası ile detaylıca analiz edeceğiz, faaliyet raporlarında, bilançolarında, gelir tablolarında, mali dip notlarında geleceğe dair neler sunuyorlar bunlara bakalım. Büyüme potansiyelleri varmı yokmu bilmiyoruz henüz.

Bu analizleri yaparken sizler de katkıda bulunun lütfen, böylece beraber çalışmış oluruz ve birbirimizin eksiklerini gidermiş oluruz.

Ve bu iletiden sonra önerim, okumayanlar varsa bu topiğin ilk yazısını okumalarıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by uskuplu Yazıyı Oku
    yalın ustadım...hos geldın...yaptıgın ve yapacagın tum yorumlar ıcın canı gonulden tessekkurederım senın ınceleme krıterlerıne uyarsa rknosa yı ınceleyebılırmıyız tknosa zarardakı sırketlerı kapatması karlılıgın artması yapancıya satılma duyumları vesayre vesayre ne dersenız ...tessekkurler ...rabbım yarve yardımcın olsun....
    Arada gözden kaçmış abi sağolasın hoşbulduk. teknosa belki toparlanır bilemiyorum ama şimdilik listeye girecek kriterlere sahip değil. Ve umarım yaktığı canları, yapacağı yükselişler ile telafi eder.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Aziz abim merhaba..
    Özledik bilanço analizlerini. Önümüzdeki 1-2 yıl en yüksek prim beklediğim 2 kağıt faaliyet karları harika gelen Karel ve Dgklb.
    Merhaba sevgili dostum

Karel listede zaten, dgklb şirketine de kısa bir gözattım ve hafiften kıpırdanmalar var şirkette ama yılların hantallığını bir iki bilanço ile üzerinden atabilirmi emin olamadım.

4. Hocam son olarak BLCYT da göz atmanız mümkün mü? Şirketin geri alım ve tsgyo daki payı ve isgyo ile birleşmesi var sizce takibe alınacak şirketler arasında mı teşekkür ederim kolay gelsin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yalın/Aziz hocam görünce çok sevindim, üye olmasamda dışardan twitlerinizi takip etmeye çalışıyordum, değerlendirmelerinizi izlemeye devam...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

6. HOCAM PARSAN olmadan bu liste olurmu sizce

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by freedreams Yazıyı Oku
    HOCAM PARSAN olmadan bu liste olurmu sizce
    Şirketleri ben seçmiyorum hocam beklentileri öne sürülen şirketler arasında incelenecekleri ben seçiyorum.

Katılıyorum size, parsan büyüme hikayesi barındırıyor ama parsan'ı da duymayan bilmeyen kalmadı sanırım. Yine de incelensin derseniz inceleriz

8. #KRONT ; Güzel günlerdi 3,50 lerde iken.5 kat kazanamadık ama yine de Allah bereket versin.

Kısmet...

Topicin tekrar açılmasına çok sevindim.Abi analizlerinizi merakla bekliyoruz.
    Stop Wishing Start Doing

Sayfa 10/193 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •