Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. verge abey asels icun tesekkurler tekrardan ...

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    verge abey asels icun tesekkurler tekrardan ...

Rica ederim, inşallah istifade etmişsindir...

3.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Ben olsam 58 ort. TOFAŞâ€™ları alırım..karşısına da Ocak vade Tofaşşort açarım..çıkarsa yukarı spotu yavaş yavaş realize edip şorta eklersin duble kazanç olur..Düşerse şortlardan aldığın parayla daha uygun maliyetli hisselerin olur..
    Ben de öyle düşünüyorum. Teşekkürler bilgi için.. Piyasa dönünceye kadar bekleyeceğim. Belki Şubat vade şort açar. Eğer temettü vb verirse onu da bekleyebilirim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bir şey daha sallayım Reis aday olmayacak! Ama yine kazanacak hem de CHP oylarıyla

Borsa tutturuyorum da bunda tutturabilir miyim? Bilmiyorum. Yanılma payım %100'dür.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Olur tabi ıstırırlar da onu. Yalarlar hem de.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ayasofya abi Reis i sevmiyon tamam orasını anladık ama biraz objektif bak olaylara, yedi düvele meydan okuyor
    Van münit diyebiliyor, fetösüydü çetösüydü iç minnaklarınan ayrı yılanoğlusu milanoğlusu dış minnaklarınan ayrı mücadele ediyor. Başkası olsa çoktaaan gittiydi, yiğidi öldür hakkını yeme
    Reis i desteklerim desteklenmesine de piyasada benim de para kazanmam lazım, o yüzden gönlümden Reisi destekliyorum, para kazanmak için yılanoğlu alıyorum. nasıl iyi mi taktik
    Fetoden yatanlar şuan şehir hastanelerinde çalışıyor. Geçen İzmir'e gitti ya herkesi toplamış ama şarjörü çıkarmak şartıyla. Adam kefeniyle çıktı durum bu. Kefensiz çıksa çırılçıplak alırlardı meydana.

%+4 günlük USD artışı ... Bu işin sonu nedir ?
    kimse önünü göremiyor..

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    pazartesi yurdışı piyasalarda min. %2.5 bir düşüş bekliyorum."yatırım tavsiyesi değildir"
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    eksi %2.5 kapanış bekliyorum dow için.

"yatırım tavsiyesi değildir"

Tebrik ederim...

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Fetoden yatanlar şuan şehir hastanelerinde çalışıyor. Geçen İzmir'e gitti ya herkesi toplamış ama şarjörü çıkarmak şartıyla. Adam kefeniyle çıktı durum bu. Kefensiz çıksa çırılçıplak alırlardı meydana.
    Siyaset bizim işimiz değil Ayasofya abi, her siyasetci mum gibidir, etrafını aydınlatır. Biz karanlık taraftayız, mumun bize faydası yok
    Yarın koşuya katılacak atları seçelim,
    Pala bistt atını kırbaçlasın biz yılanoğlunu,

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 181/1001 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •