Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Acc eksi getirmeyerek gözlerimi yaşarttı bu dingil hallerini sevmeye baş
    ladım. Kalan %30 u da basıp %100 acc olarak devam. Ekrana bile bakmicam artık. Adamlar fonu östleştirmiş gıdım gıdım
    dostum acc'yi en iyi sen çözmüşsün. Bu yüzden hem tebrik ediyorum, hem de kutluyorum borsa şubata kadar ralli yapıp yüzde on artsa, acc en fazla yüzde üç artar. Ama bu artış zamanla olup arada düşüşler de olacağından acc'miz aylık yüzde 4 5 civarı getirebilir. Bazı arkadaşlar önceki aylardaki gibi böyle günde az getirmiş diye şaşırıyorlar, ben de onların tepkisine şaşırıyorım. Bu adamlar şartlar ne olursa olsun türevde düşüş pozisyonu taşıyıp bu gün olduğu gibi en az yüzde bir getiriyi yakıyorlar ama düşüşlerden de korunuyorlar. Az olsun temiz olsun diyenlerin fonudur acc. Yükselişe oynanacaksa mutlaka diğer fonlar alınmalı.

Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Kararını bir daha gözden geçirmeni öneririm. 20 yıldır hisse alıp satan biri olarak söylüyorum bunu. Ne paranı, ne de huzurunu kaybetme. Yok ben kafaya koydum dersen de, Onbinde 5'den fazla komisyon verme. (Benimki onbinde 2)
    Suan degil 6 ay izleyecegim bahara ins 😉

Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    bistte elimize veriyolar
    Kapanis arti gibi

Tpf ciler
    Cikiyorum sizin icin
    Ben bugun cikayim
    Yarin kesin merdiven gelir
    Zararimi aranizda toplayip yollayin daaa

5. ACC kalsin demi webcim?

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    ACC kalsin demi webcim?
    Acc tasimayan fon yatirimcisinin aklindan suphe ederim
    Tabiki kalsin azerbeycan

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostum acc'yi en iyi sen çözmüşsün. Bu yüzden hem tebrik ediyorum, hem de kutluyorum borsa şubata kadar ralli yapıp yüzde on artsa, acc en fazla yüzde üç artar. Ama bu artış zamanla olup arada düşüşler de olacağından acc'miz aylık yüzde 4 5 civarı getirebilir. Bazı arkadaşlar önceki aylardaki gibi böyle günde az getirmiş diye şaşırıyorlar, ben de onların tepkisine şaşırıyorım. Bu adamlar şartlar ne olursa olsun türevde düşüş pozisyonu taşıyıp bu gün olduğu gibi en az yüzde bir getiriyi yakıyorlar ama düşüşlerden de korunuyorlar. Az olsun temiz olsun diyenlerin fonudur acc. Yükselişe oynanacaksa mutlaka diğer fonlar alınmalı.
    Aynen üstad selamlar

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Hayrani ustadim ben latife yapiyorum
    Acc hakkindaki fikirlerimo biliyorsunuz
    Ben bu rallide biraz daha ekmek yiyip ocaktan itibaren komple acc ye gecip parayi unutmayi dusunuyorum...syg

Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •