Sayfa 29/198 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 225 - 232 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. COMDO İçin yeniden doğuş gibi .ķoç grubundaki performansı yakalasin yeter sanırım yakalayacak 2, çeyrek bilanço bunu gösteriyor. Hayirlisi olsun

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

2. Analizini
    GRAFİĞİNİ
    ###
    kaç ay önceden çizdim mi?
    TEMELİ en sağlam hisse borsamızda.

KAREL ile birlikte tahminlerimi bunlarda çok yüksek tutuyorum

comdo 2018 tahminim 80TL

5tl olduğu zamanlar 7,7TL geçilecek demedim mi? düştükçe toplamak mı yoksa karar size kalmış?

KAP : 28.09.2017 16:24:58

COMDO.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Analizini
    GRAFİĞİNİ
    ###
    kaç ay önceden çizdim mi?
    TEMELİ en sağlam hisse borsamızda.

KAREL ile birlikte tahminlerimi bunlarda çok yüksek tutuyorum

comdo 2018 tahminim 80TL

5tl olduğu zamanlar 7,7TL geçilecek demedim mi? düştükçe toplamak mı yoksa karar size kalmış?
    Bu fiyatları neye dayanarak veriyorsunuz .bu sene en fazla geldiği yer 8.16

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. http://www.haberturk.com/finlandiyal...652346-ekonomi

bu haberden sonra taban olması gerekirdi diye düşünüyordum, spek malı yıkacak keriz bulamadı galiba..

düşünsenize, şirketin yüzde 93 ünü adamlar 2006 da 202 milyon dolara satın almışlar, bugün 1 euro ya sattık diyorlar.. demekki 140 m euro borcun çevirilemez olduğunu anlamışlar.. adamlar bence ettikleri zararı çoktan sineye çekmişler, borçlardan dolayı daha da batmak istemiyorlar..

şimdi soru şu: şirketin %93 ü 1 euro ettiğine göre kalan borsadaki %7 si kaç lira eder? )

6. bundan sonra tahminim, şirket payların tamamını halka açık hale getirerek borsada satmaya geçecektir diye düşünüyorum.. sonrasında ortalama 2 tl ye bile satsa eline 130 milyon tl den fazla nakit geçer, 1 euro ya satın aldığını düşünecek olursak, bence oldukça mantıklı bir iş olur.. tek sıkıntı, bu payları satın alacak kerizler bulmak, o konuda da sorun olmaz, fiyat düştü diye alan bir dünya ky çıkacaktır nasıl olsa!

7. sevgili alfist
    o kadar uçuk ve saçma konuşuyorsunuz ki anlatamam,şimdi sizin bu yazdıklarınızdan etkilenipte biri malını satarsa ve hisse daha sonra çıkarsa o zaman vicdan azabı çekmeyecekmisiniz?
    anlamadığım bu kadar olumsuz düşünceye sahip olduğunuz bir hissede neden 2 defa yazma ihtiyacı duyuyorsunuz?
    zaman sizin haklı olmadığınızı ortaya çıkaracaktır..

kişisel görüştür

8.  Alıntı Originally Posted by alfisti Yazıyı Oku
    bundan sonra tahminim, şirket payların tamamını halka açık hale getirerek borsada satmaya geçecektir diye düşünüyorum.. sonrasında ortalama 2 tl ye bile satsa eline 130 milyon tl den fazla nakit geçer, 1 euro ya satın aldığını düşünecek olursak, bence oldukça mantıklı bir iş olur.. tek sıkıntı, bu payları satın alacak kerizler bulmak, o konuda da sorun olmaz, fiyat düştü diye alan bir dünya ky çıkacaktır nasıl olsa!
    Syn alfisti 6 aylik 37 milyon kar yazmiş bir şirketten bahsediyorsunuz 2 bin çalişani uretiminin %80 avrupaya ihraç eden. Ve farkindamisiniz bilmiyorum ama suç işliyorsunuz. Bir konuda haklisiniz 130 milyon kar tahmini olabilir .) Rumuzda çok guzel alfişti Saygilar

SM-J320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 29/198 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •