Sayfa 923/1024 İlkİlk ... 4238238739139219229239249259339731023 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    İçlerinde en iyisi Fiskobirlik Nuga diyorlar.
    O mini minnacık yazılarla yazılmış `içindekiler` yazısını dikkatlice okuyun içinde en fazla %15 fındık gerisi şeker, yağ o bu hepsi zararlı ,mümkün mertebe çoluk çocuğa yedirmemek lazım.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    O mini minnacık yazılarla yazılmış `içindekiler` yazısını dikkatlice okuyun içinde en fazla %15 fındık gerisi şeker, yağ o bu hepsi zararlı ,mümkün mertebe çoluk çocuğa yedirmemek lazım.
    Evet )) Zaten içlerinde en iyisi dedim. En azından %15 fındık ))
    Doğrusu yememek tabii ki. El birliğiyle zehirliyorlar bizi

İçim darlanarak okudum.
    Peşkeş çektiler, sattılar, yıktılar, kestiler, yok ettiler, bitirdiler. Yok edici hükümet olarak yazacak tarih bunları ileride.
    Hasta garantili hastane işi, araç garantili köprü işi, yolcu garantili havalimanı işi. Hem siz kazanın hem size iş veren biz kazanalım. Nasıl olsa millet ödüyor. Allah belanızı versin. Yatacak yeriniz yok.
    Şu Unakıtan denen adam, oğlu likit yumurta işine girdi diye KDV 'yi %18 den % 8'e indirmişti. Babaya bak babaya devlet imkanını oğlunun ayaklarına seriyor. Hepsi neler neler yapıyor da aklıma geldi birden.

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    İçim darlanarak okudum.
    Peşkeş çektiler, sattılar, yıktılar, kestiler, yok ettiler, bitirdiler. Yok edici hükümet olarak yazacak tarih bunları ileride.
    Hasta garantili hastane işi, araç garantili köprü işi, yolcu garantili havalimanı işi. Hem siz kazanın hem size iş veren biz kazanalım. Nasıl olsa millet ödüyor. Allah belanızı versin. Yatacak yeriniz yok.
    Şu Unakıtan denen adam, oğlu likit yumurta işine girdi diye KDV 'yi %18 den % 8'e indirmişti. Babaya bak babaya devlet imkanını oğlunun ayaklarına seriyor. Hepsi neler neler yapıyor da aklıma geldi birden.
    Milletin parasıyla sarayda EJDER meyvesi ziftleniyorlar , Atatürk havalimanını kapatıp milletin parasıyla YANDAŞA havalimanı yaptırıp adını ABDÜLHAMİD HAN havalimanı koyuyorlar sonra birlik beraberlik, aynı gemideyiz nidaları. Aynı gemide bile olsak o gemi batarken en önce boğulacak baldırı çıplak ak beyinlere acıyanın ... m.

Sn bosporos bu yazı için allah razı olsun.Aklımdaki o kadar çok soruya cevap buldum ki.Karanlıkta el yordamı ile ilerlediğim altın maceramda resmen ışıkları açtınız yol o kadar aydınlandı ki çok teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Milletin parasıyla sarayda EJDER meyvesi ziftleniyorlar , Atatürk havalimanını kapatıp milletin parasıyla YANDAŞA havalimanı yaptırıp adını ABDÜLHAMİD HAN havalimanı koyuyorlar sonra birlik beraberlik, aynı gemideyiz nidaları. Aynı gemide bile olsak o gemi batarken en önce boğulacak baldırı çıplak ak beyinlere acıyanın ... m.
    eğer bu havalimanının adını "abdülhamit han" koyarlarsa, millet ismin uzunluğundan dolayı bir kısaltma arayışına girecektir. kısaltma olarak "apti havalimanı"nı öneriyorum...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ne iyi iş çıkardılar. Yolsuzluk için kılıf uydur, aptallara hizmet diye yuttur.
    Yol köprü havalimanı yapmış. Senin hayrına yaptı ak gerzek. Hepsini yenilebilir yapmışlar bu günleri düşünüp. Aç kalınca kemir diye
    Maaşları yatmadığı için ak troller grevdeymiş.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,448
     Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    ....

---dolaşımdaki USD miktarı 800 trilyon ( 2014 yılına göre ) dolardan fazladır
    ---Kaldıraçlı sistemlerdeki dolar miktarı bu paranın kat be kat üzerindedir..
    -----Sadece dolaşımdaki dolar miktarı göz önüne alındığında... 1ons=6500 USD etmektedir...
    (kaynak Erkan ÖZ---Büyük Finansal Tufan)
    ........
    Altın konusunun çok daha geniş olarak anlatıldığı tavsiye edeceğim başka bir kitap;( İsmail Tokalak--Kapitalizmin soygun düzeni / Dünyayı Soyanlar ve Metodları)
    bağışlayın yanlış hesapta yapmış olabilirim, dolaşımdaki dolar miktarı 800 trilyon dolarsa ve benim bildiğim dünyadaki çıkarılmış altınmiktarı da 180 bin tondur bu hesaba altının onsuda 31.1 gr olduğuna göre onsun fiyatı 13.650 dolara tekabül etmelidir. SAYIN HAKEM bu hesabı doğrulayacaktır umarım

Sayfa 923/1024 İlkİlk ... 4238238739139219229239249259339731023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •