Sayfa 920/1024 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    1000 ton altinin 38 milyar dolar oldugunu dusunursek 19 milyar dolar ederi olan altin pek bir işe yaramaz.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    500 ton altın Türkiye'nin 2-3 aylık ithalatını ancak karşılar. Ayrıca o altının çok büyük bir kısmı da zaten tcmb'ye ait değil bankalara ait. (zorunlu karşılık). Bankaların teknik olarak ZK'larda altın tutması daha avantajlı oluyor. Bu altını da zaten USD'ye swaplıyorlar. Deneyimli bankacı forumdaşlar süreci geçmişte detaylıca irdelemişlerdi.

Ayrıca yukarıda Amerika'daki altınların alındığı yazılmış, evet ama o altınların yine çok büyük bir kısmı bildiğim kadarıyla yine Londra'ya gönderildi. Tükiye'ye nispeten az bir kısmı geldi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. az önce biyerde ing bankın 400 bine 32 gün 6,600 tl faiz verdigini yazmış bir arkadaş şimdi bu faizler dahada artarsa 400 bin tl sermaye ile ticaret yapcak biri riske girmeden bu geliri elde edebilir sonuç bana göre yine üretim degil tüketime giden bir ekonomi

Kadına soruyorlar. Amerika bizi kıskanıyor mu ? Kıskanıyor tabii diyor. Neden diyorlar. Yol yapıyor, köprü yapıyor. Rusya Başbakanı Putink bile bizi kıskanıyor diyor.
    Biraz önce seyrettim. Zihnim açıldı, içime bir ferahlık geldi. Dualarım kabul oldu galiba. Allah ak çomar aklı verdi bana.

5.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Olive oil production, 2017. (tonnes)

Spain: 1,286,600
    Greece: 195,000
    Italy: 182,300
    Turkey: 177,000
    Morocco: 110,000
    Tunisia: 100,000
    Portugal: 69,400

(International Olive Oil Council)

Türkiye�de ihracat için butik bir zeytinyağı üretim tesisim var ve sektörü işim gereği çok iyi biliyorum...
    Bakınız İtalya�nın üretim miktarına...
    Birde Dünya marketlerindeki �İtalyan zeytinyağı�
    satış hacmine bakın!
    Neredeyse üretiminin 6 katı satış hacmi var...

Nasıl mı oluyor?
    İspanyol,Greece ve Turkey origin zeytinyağlarını BULK(tanker) olarak satın alıp şişeleyerek �made in İtaly� olarak Japonya�dan Amerika�ya tüm dünyaya güçlü İtalyan MARKALARI üzerinden pazarlıyorlar...

Dünyanın en kaliteli(bizim zeytinyağımız öyledir) malını da üretsen Marketing/Sales olmazsa malın çöptür...
    Ayçiçeği yağ piyasası içinde söyledikleriniz geçerli.. Ham yağ olarak global ticaret yapılmakta.. Şişeleme ve markalaşma yerel..
    Örnek salat yağlarını alan bünge şimdi Türkiye'de büyük oyuncu oldu.. Olin, Trakya birliğe rakip..
    Bunge ham yağda dünya oyuncusu..
    Cargill, syngenta da ham yağ üretilen tohumlarda...
    Ülkeleri yönetmek istiyorsan finans sektörünü ele geçireceksin, insanları yönetmek istiyorsan gıda sektörünü..
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

6.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Kadına soruyorlar. Amerika bizi kıskanıyor mu ? Kıskanıyor tabii diyor. Neden diyorlar. Yol yapıyor, köprü yapıyor. Rusya Başbakanı Putink bile bizi kıskanıyor diyor.
    Biraz önce seyrettim. Zihnim açıldı, içime bir ferahlık geldi. Dualarım kabul oldu galiba. Allah ak çomar aklı verdi bana.
    Nazi kamplarında fırına atilincaya değin insanlarda o kadar olmaz bizi yakmazlar diyorlardı. Sabun oldular.

Berlin de ki halk hitler tüm dünyayı ele geçirdi zannederken Ruslar Almanya içlerine girmiş kızlara tecavüz ediyor erkekleri tek tek öldürüyordu.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Havalimanının adını kesin olarak öğrendim: Yeni havalimanının adı.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...in-adi-/209994

Bunlarla mı aynı gemideyiz ! O zaman o gemi batarda acırsam amk..

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 920/1024 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •