Sayfa 536/1002 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Dolar/TL 8.2418

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2469 en yüksek mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    eğer dolara bakmıyorsa inanıyordur doalrsız enflasyon o rakamlarda gelir bence
    Nerde kalmıştık.!!!
    Gelirler TL.!!!!
    Giderler döviz.!!!!
    Kötü para iyi parayı her zaman piyasadan kovar.!!!!
    Crash Tüm HIZIYLA otobanda.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Erdoğan: "Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü kutlamaya hazırlandığımız bir dönemde, 2023 hedeflerimize ulaşma kararlılığı içinde yolumuza devam ediyoruz."

Erdoğan: "Kurtuluş mücadelesinde yediden yetmişe kenetlenen milletimiz, bugün de birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geleceğini inşa etmektedir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Bankaların ve şirketlerin karları geçen seneye göre yükselmiş..
    Hemde pandemiye rağmen..

eee ekonomi yönetimide bakıyor bunlar iyi demek ki doğru yoldayız diyor...

Görüldüğü kadarı ile 6 tl den 8 tl ye gelen dolar şirketlere iyi gelmiş..maşallah ne diyelim..ki bunların bi çoğu gizlenmiş karlar..esas kar rakamları değil.

mevduat topiğinde yazdım..200 küsür milyar dolar yerlilerin doları var..
    altında olan seçmen de çok fazla..eee bunlar da doların artışından rahatsız değiller..

Yani ekonomi yönetimi ne yapsın şimdi faizleri 20 lere çekip doları düşürmeye neden çalışsın ki..
    Herkes durumdan memnun gibi..

Bir borsadakiler ile mevduattakilerin parası eriyor..
    Eee borsa zaten kar zarar kardeş..haaa küçük kağıtlarda sağlam para kazanan da var..
    Mevduattakiler kalıyor geriye..
    Onlarıda RTE uyardı idi..ev alın araba alın altın altın diye..

Üzerine bi bardak soğuk su içsinler..

Biden gelirse dolar 10 tl yi yakar..
    Ehh biraz faiz artışı yapabilirler..

Erdoğan: "Türkiye’nin kendi iradesiyle hareket etmesinden rahatsız olanların sözleri ve eylemlerinin artık hiçbir hükmü kalmamıştır."

Erdoğan: "Ülkemiz, kimin ne dediğine ve ne yaptığına bakmadan, kendi vizyonuna, kendi ajandasına göre hareket etmeyi sürdürecektir."

Erdoğan: "Kurucu irade nasıl bu vatanı yedi düvelin planlarını bozarak işgalden kurtarmışsa biz de hedeflerimize aynı şekilde ulaşmakta kararlıyız."

Uysal: (Kur) Orta vadede makro ekonomik temellerle uyumlu bir noktaya gelmesini öngörüyoruz

Uysal: MB olarak döviz kurunun seviyesiyle ilgili bir hedefimiz yok

Uysal: Finans istikrarını tehdit edici ve aşırı volatilite konusunda hassasiyetimiz var, para politikasında bunu da dikkate alıyoruz

Sayfa 536/1002 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •