Sayfa 628/1081 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by sutkan Yazıyı Oku
    CEMAS ile ilgilennen arkadaşlar için;

2017 bilançosunda 35 milyon lira zarar açıklayan Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.’nin (CEMAS) özsermayesi 80 milyon liraya düştü. Şirketin, 237 milyon lira ödenmiş sermayesinin 2/3’ünü kaybetmesi nedeniyle Türk Ticaret Kanunu’nun (TTK) 376. Maddesi gereğince teknik iflas kapsamına girdiği belirtiliyor. Borca batık durum olarak da bilinen teknik iflas nedeniyle şirket yönetiminin bir dizi tedbirler alması gerektiği vurgulanıyor. Şirketin son yıllık bilançosuna göre sermaye ve kanuni yedek akçeler tutarının 2/3'ünün zarar nedeniyle karşılıksız kalması halinde, yönetim kurulunun çağrısı üzerine genel kurul, sermayenin tamamlanması veya 1/3'ü ile yetinme kararlarını almazsa şirket sona eriyor.
    http://www.borsagundem.com/haber/cem...-girdi/1288890
    Teknik candırr..Geçen gün grafiğinde sol gösterip, sağ vurabilirler diye uyarı vardı.

2.  Alıntı Originally Posted by impalaman Yazıyı Oku
    Gece dövizlere mermi sıkılmış, geçtiğim günlerde attığım usd ve euro barikatları şu an çalışmış gibi duruyor..Bugün baya heyecanlı olacak gibi..
    Amerika -Çin Ticaret savaşı olan yine bize oluyor
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Yunsam deli hic bisey takmiyor.

Rally diyorum baskada bisey demiyorum.

Bu yunsa cok gider ben size diyem.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Bizi sıkı tut Sacro...
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Ben bu sahneyi bikiorum aksama hepsiarti kapatiodu filmde..

Yuru be yunsam be 8 mekiz devir )
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Vakko gerel yunsa hayvan gerisi yalan.

Roketttrtrt djsnalcbd

Sayfa 628/1081 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •