Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Alıntı Originally Posted by aok75 Yazıyı Oku
    Seyircili mi olacak acaba?
    Umarım öyle olur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak'ın bu akşam saat 20.00'de NTV'de Milli Ekonomi Hamleleri ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacağı açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,472
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Riva'da bugün yaptığı toplantıda Ekim ayından itibaren futbol müsabakalarının sınırlı sayıda seyirciyle oynanması kararını vermiştir.

Bu kapsamda; TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30'u kadar seyirci alınacak olup locaların kullanımı da serbest bırakılacaktır.

Stadyumlara ateş ölçümü yapılarak alınacak tüm seyircilerin tribünlerde sosyal mesafeye uyması ve maske takması zorunlu olacaktır.

Müsabakalara seyirci alınması ile ilgili tüm detaylar daha sonra ilan edilecek.
    FB hissesi ondanmı uçtu ecep ?,bu sportiflerden bir şey anlamadım,gömümü buldularda yükseldiler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,472
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Umarım öyle olur
    Maskelimi,maskesizmi ?

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine Covid 19 tedbirleri konulu genelge gönderdi. Genelgeyle göre 26 Ağustos'tan itibaren 14 ilde sünnet düğünü, kına gecesi, nişan vb. etkinliklere müsaade edilmeyecek.

Adana, Ankara, Ağrı, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mardin, Şanlıurfa, Van ve Yozgat illerinde; sünnet düğünü, kına gecesi, nişan vb. etkinliklere müsaade edilmeyecek. Bu illerde düğün ve nikahların en fazla 1 saat süre içerisinde tamamlanması sağlanacak. Düğün salonlarında sandalye/koltuk düzeninin fiziki mesafe koşullarına uygun ve dans/oyun pisti/alanlarını da kapatacak şekilde oluşturulacak.

Düğün ve nikahlarda toplu yemek verilmesi de dahil olmak üzere her türlü yiyecek-içecek servisi/ikramı (paketli su servisi hariç) yapılması durdurulacak. Bu şekilde gerçekleştirilecek düğünlerde oyun/dans gibi faaliyetlere kesinlikle müsaade edilmeyecek.
    Gelinle damadın birinci ve ikinci derece yakını olmayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 15 yaş altı çocukların düğünlere ve nikah merasimlerine katılması yasaklanacak.

Ayrıca ülke genelinde Kamu kurum ve kuruluşlarında yemekhane hizmetleri hariç olmak üzere kişilere (personel, ziyaretçi ya da hizmet almak için bulunan vatandaşlarımız da dahil) yapılacak her türlü yiyecek-içecek (paketli su servisi hariç) ikramı durdurulacak.

6. Erdoğan terörist olan Hamas liderlerini bu yıl ikinci kez ağırladı. Bu durum Türkiye'yi uluslararası toplumlardan izole etmekten başka bir işe yaramıyor. Endişelerini en üst dille bir kez daha bildiriyorlar.

https://www.state.gov/president-erdo..._gQAPE.twitter
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak'ın bu akşam saat 20.00'de NTV'de Milli Ekonomi Hamleleri ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacağı açıklandı
    Allahım sen yardım et...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,472
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Erdoğan terörist olan Hamas liderlerini bu yıl ikinci kez ağırladı. Bu durum Türkiye'yi uluslararası toplumlardan izole etmekten başka bir işe yaramıyor. Endişelerini en üst dille bir kez daha bildiriyorlar.

https://www.state.gov/president-erdo..._gQAPE.twitter
    Din odaklı olsunda olsun ne olursa olsun.

Sayfa 102/1002 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •