Sayfa 874/1252 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Denizfx, sitesinden anladığım kadarıyla forex işlemi yapıyor
    Azılı mevduatçılara pek gelmez bence

Ben yedekte bulunsun diye TFXTarget açtırmayı düşünüyorum
    Sitesinde şu anda makas 2 kuruş görünüyor(doğru mu bilmiyorum tabi)

edit: Sitedeki bilgi yanlış. Makas 3 kuruşmuş şu anda
    Bende Tfx Target açtırmayı düşünüyordum. Ancak eksisozlukte Tfx Target'in ani yükselişlerde sistemi kapattığı girilemediği hiçbir zaman yüksekten satma imkanı vermediğini söylüyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,668
    19.25 Denizbank 32 gün 260 k
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Bende Tfx Target açtırmayı düşünüyordum. Ancak eksisozlukte Tfx Target'in ani yükselişlerde sistemi kapattığı girilemediği hiçbir zaman yüksekten satma imkanı vermediğini söylüyorlar.
    Enpara da aynisini yapiyor ne tlci nede dolarci memnun Yunanlılardayken daha iyiydi katarlilardan sonra çöp oldu resmen.kimi nasıl kaziklarim diye dusunuyor anca .

4. Ben de 4 senelik enpara kullanıcısıyım. Sırf yararlansınlar diye tüm günlük paramı onlarda tutardım. Son 6 aydır kendilerinde olabildiğince az para bırakıyorum. Özellikle geçen cuma sayelerinde kârımın dörtte üçü hiç oldu. Bir de kredi kartını naz niyaz gönderdiler düşük bir limitle. Arada soruyor mobil şubeye girerken artıralım mı diye. Artırın diye bilgileri dolduruyorum. Ertesi gün red cevabı geliyor. Nasıl bir politikaysa, önce limiti artıralım diye teklif edip sonra artırmıyoruz demek.

5.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Ben de 4 senelik enpara kullanıcısıyım. Sırf yararlansınlar diye tüm günlük paramı onlarda tutardım. Son 6 aydır kendilerinde olabildiğince az para bırakıyorum. Özellikle geçen cuma sayelerinde kârımın dörtte üçü hiç oldu. Bir de kredi kartını naz niyaz gönderdiler düşük bir limitle. Arada soruyor mobil şubeye girerken artıralım mı diye. Artırın diye bilgileri dolduruyorum. Ertesi gün red cevabı geliyor. Nasıl bir politikaysa, önce limiti artıralım diye teklif edip sonra artırmıyoruz demek.
    Garati bankası da öyle
    Senede 2 teklif ederler.
    Sonra red cevabı gelir.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Tfx Tefeci Oldu Artık Sistem Kapatmıyor Makası Açıyor Sabit Bugün 400 Pips Sabit Makas Uyguladi.
    Albafx İyi Diyorlar Oraya Bakacagım Birde.

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tfx Tefeci Oldu Artık Sistem Kapatmıyor Makası Açıyor Sabit Bugün 400 Pips Sabit Makas Uyguladi.
    Albafx İyi Diyorlar Oraya Bakacagım Birde.
    alba fx mesai saatleri icinde islem yapılabiliyor sanırım bu tarz uygulamalarim en iyis nedir bilen varsa yazarsa sevinirim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Dolar hatta gevşedi beklenilen olunca sanırım.. Azıcık

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Gevşeyince beklenilen çıksaydı demiştim olur.dimi herkonuda fikri olan arkadaş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 874/1252 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •