Sayfa 29/1030 İlkİlk ... 19272829303139791295291029 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Dolar, rahip brunson yüzünden yükseliyorsa Euro ve sterlin neden yükseliyor? :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Arkadaşlar vakıfbank 500+ temdit cuma günü MTsi itiraz etmeden 24.50 ile tekrar bağlandı. Biraz zararım olacak biliyorum ama ona rağmen bağladım.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Dolar, rahip brunson yüzünden yükseliyorsa Euro ve sterlin neden yükseliyor? :-)
    TL diger para birimleri karsisinda deger kaybediyor dersek daha dogru olur.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar vakıfbank 500+ temdit cuma günü MTsi itiraz etmeden 24.50 ile tekrar bağlandı. Biraz zararım olacak biliyorum ama ona rağmen bağladım.
    Merhaba, özel bankacılık mıdır, şube midir?
    Bilgisi olan varsa özel bankacılığın alt limiti nedir Vakıfta ve özel bankacılığın herhangi bir artısı var mıdır?
    Saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Aktifçiler haftaya gunluk bono ve duz bonolarda ciddi artis gelmesse istifa etmenin bahanesi geldi demektir..%10 stopaj kesintisi oldugu surece mevcut bono faizlerinin bir degeri yok...kaldiki bonoda en yuksek faizide %25.50...ancak aktifbankta durumun farkindadir....normal düz mevduat bankalarinin kendilerine yaklastigini hatta gectiklerini bu yuzdende musteri kaybina ugradiklarini gordukleri oranda faiz artisina gideceklerdir....aktif %30 civarina gelemedigi surece abbas yolcu turkusune maruz kalir.. bu hafta kendileri icin kader haftasi

Chucky..............yeşil parkali cadde bebeği
    Katılıyorum, haftaya aktif harekete geçmezse bir yolcu da ben olacağım.
    Özlettin kendini hoşgeldin, buraları fazla boş bırakma yoldaş...

Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by kozalak_1 Yazıyı Oku
    Merhaba, özel bankacılık mıdır, şube midir?
    Bilgisi olan varsa özel bankacılığın alt limiti nedir Vakıfta ve özel bankacılığın herhangi bir artısı var mıdır?
    Saygılar...
    Alt limit 500K
    Normal şubelerden farkı bence biraz daha bilgili/ilgili mt'ler
    Yoksa benzer oranları normal şubelerden aldığını söyleyenler de var

Sayfa 29/1030 İlkİlk ... 19272829303139791295291029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz