Sayfa 9/996 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bu bankaları böyle tiksindirerek iyice milletin satmasını sağlayacaklar galiba. Garan 8.30 , akbank 6 üstündeyken haydi koçum borsa bankalar olmadan 120 yi geçmez ha gayret diyorduk. Şimdi bu fiyatlarda lanet edip bir daha almatacak hale geldik. Kıvamı iyi tutturdu namıssızlar.
    Eskiden sürekli banka alıp satardım. En garantili bunlardı. Endeks yönünü görüp pozisyon alırdık.
    Şimdi temel-teknik-trend hiç bir şeyi takmıyorlar.
    Sorun sadece yabancıların çıkması değil. Adamlar çıkarken borsayı öyle bir hale getirdiler ki yatırım aracı olmaktan çıkacak neredeyse.
    Eskiden spek hisseye bulaşmaz sağlam hisselerde fiyat indikçe alır, 3 ay sonra parayı cebe koyardık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Turkcell (TCELL) 2020 yılının*ikinci çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Konsolide verilere göre şirket ikinci çeyrekte*851.674.000 TL net kar elde etti. Şirketin yılın ilk altı ayındaki toplam net karı ise 1.724.396.000 TL'ye yükseldi.

Buna göre Turkcell, yılın ikinci çeyreğindeki net karını bir önceki yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde*83*oranında artırmış oldu.

Turkcell, 2019 yılının ikinci çeyreğinde*465.164.000 TL net kar elde etmiş, yılın ilk altı ayını 1.689.615.000 TL toplam net kar ile tamamlamıştı.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Niye yanlış anliyim, saygı duyarım. Bakış açısı kişiden kişiye değişebilir. Ufak rakamlardan ziyade esas yönü anlayabilmek önemli. Yön doğruysa 3-5 kademelik sapmalar sorun olmaz. Bak koç abimizde sabah akşam graf atıyor ama kimseye yaranamıyor
    üç beş kademe diyosunnuz bir kademenin bile çok büyük önemi vardır şöyle: destek bir kademe kırar ve çaktırmadan yukarı yaparlar siz döndük dönüyoruz derken tepeden satışa geçerler ve bunu çoğu zaman yapıyorlar. bugün direkt sattılar yapmadılar. ben uyandım kimsenin işine karışmak gibi bi huyum olmadığı için sadece garan"ı erken verdiler yazdım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    üç beş kademe diyosunnuz bir kademenin bile çok büyük önemi vardır şöyle: destek bir kademe kırar ve çaktırmadan yukarı yaparlar siz döndük dönüyoruz derken tepeden satışa geçerler ve bunu çoğu zaman yapıyorlar. bugün direkt sattılar yapmadılar. ben uyandım kimsenin işine karışmak gibi bi huyum olmadığı için sadece garan"ı erken verdiler yazdım
    Tabi kırılma yerlerinde oyunlar bir iki kademeyle oluyor. Bugün akbankta olduğu gibi. Tek başına gitti 5.08-5.09-5.10-5.11 giderek kısa trendi kırdı ama peşine takılan garan işc gibi kimse olmayınca atlamayanı kandıramadı. Bunlarda hep günlükçüleri öpmek için yapılan şeyler. 5,10 dan iki kademe kar edip satiyim diye alan adamın elinden akşam pazarında 5.01-5,02 den geri almışlardır.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

küresel havayolu şirketlerine 150 milyar dolar destek verilmiş,bizim havacılık şirketleri covid bitse bile bu zararı 2 yılda anca karşılarlarmış,kaynak güzem yılmaz erten

bizde olan özel bankalara oldu arkasında holdingi olan,kredi verse bile teminatını alan özel bankalarımız 10 yıl önceki fiyatlarda süründürülüyor,tabiki amaç ky almasın nemalanmasın,yukarı gidersede kendileri kazansın,pay vadelide çok insanın canı yandı resmen battılar,pay vadeliler olmasa bankalar bu kadar düşmezdi y.t.d.

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Tabi kırılma yerlerinde oyunlar bir iki kademeyle oluyor. Bugün akbankta olduğu gibi. Tek başına gitti 5.08-5.09-5.10-5.11 giderek kısa trendi kırdı ama peşine takılan garan işc gibi kimse olmayınca atlamayanı kandıramadı. Bunlarda hep günlükçüleri öpmek için yapılan şeyler. 5,10 dan iki kademe kar edip satiyim diye alan adamın elinden akşam pazarında 5.01-5,02 den geri almışlardır.
    hiç bir hisse başka hisseyi takip etmez. sadece kendi teknik işleyişlerine göre hareket ederler. zaten kimisi 3 kimisi beş düşmelerinden belli olur. valla bu dönem çarık çürük kağıtlar para kazandırıyor. nereye kadar giderse artık. çünkü bunların sonuda pas pas olacak

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    bizde olan özel bankalara oldu arkasında holdingi olan,kredi verse bile teminatını alan özel bankalarımız 10 yıl önceki fiyatlarda süründürülüyor,tabiki amaç ky almasın nemalanmasın,yukarı gidersede kendileri kazansın,pay vadelide çok insanın canı yandı resmen battılar,pay vadeliler olmasa bankalar bu kadar düşmezdi y.t.d.
    sn Sartorius, KGF ye (dönüşen) alınan teminatlar güncellendi mi?

YTD

Sayfa 9/996 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •