Sayfa 8/996 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Çok basit yazmıştım aslında.
    Garanti bankası martta 82 bin dibinde en düşük 6.91 kapatmış.
    Bugün 5 günlük ortalaması 6.91 deymiş ve en düşük 6.91 i görmüş ve 6.93 kapatmış.
    piyasada ustadan çırağına farklı farklı analiz anlayışı var. benimkiside öyle sizinkiside öyle. herkes neye inanıyorsa onu uygulamalı. ben orayı burayı karıştırmadan destekler 6.88 ve 6.81 diyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bugünkü satışların ardından oluşan korkudan dolayı destek yazdım. hatta 6.88_____ 6.81 son durak
    Bende düşerken ne zaman ki göstergeler al vermeden önce dibi bulucam diye alsam hep daha aşağı düşüyor. Garan 6.90 ı aşağı kırarsa 6.84-6.77 gibi destekleri var.. endeks 109-109.500 e doğru inerse fiyatın nerde olduğuna bakmak gerek.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Garan mart en düşük kapanış 6.91
    Bugün 5 günlük ema 6.91 - en düşük 6.91 - kapanış 6.93

Akmilf mart en düşük kapanış 5.36 - en dip 5.06
    Bugün 5 günlük ema 4.99 - en düşük 4,99 - kapanış 5.02
    Garan da 6,93 ortalama desteği .Tam orada kapattı.Altı kapanışta yüzüne bile bakmam. Aşağı gidecektir.

4.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Evet isyanlar çoğaldı ama yetmez daha onların sinirlerini iyice ayiklayacaklar tepkisiz küskünler olacaklar.
    Bugün bir arkadaşım inek Alaçam dedi yarın ona inek bakmaya gideceğiz borsada p..... Parayı yedirecegime ineklere yediririm dedi.
    Forumları geziyorum hisse topiclerinde sizlanmalar çok ahlar vahlar çok duygusallık aşkiklik nefret öfke hepsi var demem o ki game over

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    piyasada ustadan çırağına farklı farklı analiz anlayışı var. benimkiside öyle sizinkiside öyle. herkes neye inanıyorsa onu uygulamalı. ben orayı burayı karıştırmadan destekler 6.88 ve 6.81 diyorum
    Zaten Teknik her hissede aynı işlemez. Yabancının elinde olanla patronun elinde olan hisse çok farklı teknik işleyiş sergileyebilir.
    Eskiden teknik çok temizdi ama şimdilerde herkes tekniğe baktığından dolayı teknikle kandırmacalar başladı. Diğer adıyla teknik dolandırıcılık yapıyorlar.

Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bende düşerken ne zaman ki göstergeler al vermeden önce dibi bulucam diye alsam hep daha aşağı düşüyor. Garan 6.90 ı aşağı kırarsa 6.84-6.77 gibi destekleri var.. endeks 109-109.500 e doğru inerse fiyatın nerde olduğuna bakmak gerek.
    tamam işte bişey demiyorum. nasıl görüyorsanız öyle yapacaksınız. yanlış anlamayında sizin destekleriniz yanlış. bu şekilde desteklerle dirençlerle çok yanılırsınız. çünkü bu oyunda bir kademede neler olur neler. ama yine söylüyorum yanlış anlamayın. naciane tekrar gözden geçirmeniz için bu bir öneri. çünkü ben bu rakamlara ömrümü verdim. farkındaysanız verdiğim destek ve dirençlerde kimseyle uyuşamıyorum. uyuşmamda mümkün değil farklı pencerelerden bakıyoruz manzaraya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Garan da 6,93 ortalama desteği .Tam orada kapattı.Altı kapanışta yüzüne bile bakmam. Aşağı gidecektir.
    Bu bankaları böyle tiksindirerek iyice milletin satmasını sağlayacaklar galiba. Garan 8.30 , akbank 6 üstündeyken haydi koçum borsa bankalar olmadan 120 yi geçmez ha gayret diyorduk. Şimdi bu fiyatlarda lanet edip bir daha almatacak hale geldik. Kıvamı iyi tutturdu namıssızlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    tamam işte bişey demiyorum. nasıl görüyorsanız öyle yapacaksınız. yanlış anlamayında sizin destekleriniz yanlış. bu şekilde desteklerle dirençlerle çok yanılırsınız. çünkü bu oyunda bir kademede neler olur neler. ama yine söylüyorum yanlış anlamayın. naciane tekrar gözden geçirmeniz için bu bir öneri. çünkü ben bu rakamlara ömrümü verdim. farkındaysanız verdiğim destek ve dirençlerde kimseyle uyuşamıyorum. uyuşmamda mümkün değil farklı pencerelerden bakıyoruz manzaraya
    Niye yanlış anliyim, saygı duyarım. Bakış açısı kişiden kişiye değişebilir. Ufak rakamlardan ziyade esas yönü anlayabilmek önemli. Yön doğruysa 3-5 kademelik sapmalar sorun olmaz. Bak koç abimizde sabah akşam graf atıyor ama kimseye yaranamıyor

Sayfa 8/996 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •