Sayfa 169/563 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 4498 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Yıllardır sabah akşam demeden Fenerbahçe icin çalışan , emek veren hatta hapis yatan büyük başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı iyilikleri , emekleri unutulmaz.. Artık zamanı gelmişti değişim zamanıydı ve o değişim gerçekleşti .. Aziz Başkana herşey icin tesekkurler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Divan başkanı Vefa Küçük seçim sonuçlarını açıklıyor :

20736 oy kullanıldı

Aziz Yildirim : 4644

Ali Koç : 16092

4. Aziz beye teşekkür ediyor ve ugurluyoruz. Darısı diğerlerinin başına . Ezici fark olmuş, tahmin eden olmadı herhalde

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Fenerbahçe ‘den resmî açıklama :

2-3 Haziran tarihleri arasında tarihimizde ilk kez olmak üzere, camiamızın büyüklüğünü gösteren bir şekilde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. 20.736 kişinin oy kullandığı kongremizde açılan 38 sandık sonucunda 16092 oy ile Sayın Ali Y. Koç Fenerbahçe’nin 37. Başkanı seçilmiştir.

İki gün boyunca Büyük Fenerbahçe Ailesi’nin tüm dünyaya ihtişamını gösterdiği Seçimli Olağan Kongremizin tüm sonuçlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Kongremize iştirak eden tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

7. Taraftarın Ali Koç'tan beklentileri yüksek...
    Taraftar umutlu...

Ama,
    Taraftar sabırsız...
    Gelecek yıl mutlaka şampiyon olmalıyız...
    Ondan sonra gerisi gelir.

8. Takım seyir zevki verirse ,şampiyonluk için sabır olabilir, yoksa kesin şampiyonluk lazım.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Sayfa 169/563 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •