Sayfa 49/558 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 4464 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    direk kırmızı o hareket
    Başkanım 2side net kırmızı kart ben hakemin gördüğünü ama vermediğini düşünüyorum. Heleki ilkini kesin gördü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3 gündür başta erman olmak üzere 6s li sekiztaşlı tıslı yorumcular hep hakemin üstüne oynadıalr normal
    bugün lemi çelik denen dingili izledim direk hakemle oynadı maç öncesi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Senin yöneteceğin macı ben ..... hakem.. Olmayan faulü verdin golü yedik .. Bisuna bu maça atanmamışsın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

9 kişi oynaması gereken takım ilk sarı kartını 83de gördü ..

cefakar kanaryalar topiğini üstte görünce yenik olduğumuzu anladım ....
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

tam istedikleri gibi olmadı yarın kurşuna dizerlerdi aykutu tercihleri benide tatmin etmediama ilk yarı bence oyun olarak trabzondan çok daha iyiydik
    o pala nın üzerine hafta içi çok oynadılar oda rezil bir maç yönetti

içeride ve dışarıda 2010 yılındn beri bu takıma 18 maçtır yenilmiyoruz ama bugünkü beraberlik beni mutlu etmedi

ilk yarıya göre baktığımızda 2 puan daha iyi başladık ilk yarı ilk 2 maçımız berabere idi

Sayfa 49/558 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •