Sayfa 6/558 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4463 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şuanda biz

benima ltta bişey yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Tebrikler FENERBAHÇEM.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

mahmut uslu çok pis giydirdi
    arsen orman dedi en sonda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

aykut kocaman bjk nin özgüveni yüksek başka bir şeyi daha yüksek ben söylemeyeyim dedi
    tv yorumcuları nesi yüksek diye soruyor.
    egosu egosu

Fenerbahçe kazanmış bjkliler çıldırmış ...Ne güzel bir pazar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aykut kocaman bjk nin özgüveni yüksek başka bir şeyi daha yüksek ben söylemeyeyim dedi
    tv yorumcuları nesi yüksek diye soruyor.
    egosu egosu
    Şenol güneşin asıl yüzünü herkes gördü ama spor prog. Kimse konuşmuyor.. adam o.c. dedi.. Yıllardır Şenol güneşin öyle denildiği gibi olmadığı yenilmeye başlayınca işler kötü gidince nasıl değiştiğini söylemiştik.. dün gol ve kırmızı kart sonrası adamın kimyası değişti.. bakalım PFDK 5 macdan aşağı mı verecek Şenol güneşe?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şenol güneşin asıl yüzünü herkes gördü ama spor prog. Kimse konuşmuyor.. adam o.c. dedi.. Yıllardır Şenol güneşin öyle denildiği gibi olmadığı yenilmeye başlayınca işler kötü gidince nasıl değiştiğini söylemiştik.. dün gol ve kırmızı kart sonrası adamın kimyası değişti.. bakalım PFDK 5 macdan aşağı mı verecek Şenol güneşe?
    şenol güneşe milli takım teknik direktörü iken yapılanlarlar için üzülmüş ve yanlış olduğunu söylemiştim.
    ama 3 temmuz süreci sırasında ki tavırları ile ne kadar kaktersiz biri olduğunu gösterdi
    beşiktaşa geldikten sonra ise resmen .ötü kalktı

Caner Erkin'in dün yaptıklarına çok üzüldüm.. Biraz Emre Belezoğlu'ndan feyz alsaymış..

Yıllarca oynadığın takımın sahasına rakip olarak geliyorsun, sahaya çıktığın gibi kendi seyircinin önüne gidip onların karşısında diz çöküp selam veriyorsun.. Bu yaptığın hem tahrik hem terbiyesizlik hemde işgüzarlık.. Ama Caner sana asıl notu "Kameni'nin Fenerbahçe ceza sahası içinde yatan bir Beşiktaşlı oyuncuya yardım ederken senin orta sahadan kaleye şut çekmen de " verdim.. Senin takım arkadaşına yardım eden kaleciye kalesi boş diye şut çekiyorsun.. Tüm Beşiktaşlılar bunu yıllarca oynadığı Fenerbahçe'ye yapıyorsa size neler yapar..

Sayfa 6/558 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •