Sayfa 68/364 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2905 madde; 537 - 544 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    bedelliye %100 katılım olsaydı, finabsal olarak çok rahatlayacaktı. Şuan gala cevirmekte güçlük çektiği borç hacmi var.

Arsalar önemli beklentiydi ama gayrimenkul sektörü öyke bşr çöküş sürecinde ki, yapılacak projede satışlar çok zor, kimsede bu aşamada bu projenin yükkeniciliğini yapmaz. Bence arsaya dayalı beklentiler bayağı ertelenecek.

Şuan hakı fabrikasını başka bşr sanayi bölgesinde yapılandırıp verimli ve karlı kalmak daha öncelikli olmalı

Herhangi iş hacmi yüksek bir şirketle birleşme veya tahsisli sermaye artışı yöntemi kaynak sağlamak için alternatif olabilir
    t
    tahsisli sermaye artişi olayına katılıyorum ...bir diyer mevzuda fabrikayı tamamen satabilirler tasfiye noktasında ..o fabrika 15 trl yon civarı para ediyo şu an techizat falan ...

2. bu arada tasfiye yazınca fazla bilmeyen insanlar battık bitti korkusu yaşıyo ...tasfiye diye bişiy söz konusu deyil şimdilik bu şirket için ..sıkca gündemde tutulan konu birko mensucat yerine brko gyo olarak deyişim .. bi hissede yazmiştım tasfiye olacak diye sabaha kadar beni topa tuttular özelden açıklama yapmadıgım için sonra yazdıgım oldu şirketi defter deyerinden çagrı yapıp tsfiye ettiler sonra bana küfür edenler hocam demeye başladı....tasfiye iyi bişiy 1,20 cıvarı defter deyeri var spk tüzügü geregi böle bi durumda çagrı muhafiyeti dogar bir kaç ay içinde ....bence keşke yapsalar ...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    bu arada tasfiye yazınca fazla bilmeyen insanlar battık bitti korkusu yaşıyo ...tasfiye diye bişiy söz konusu deyil şimdilik bu şirket için ..sıkca gündemde tutulan konu birko mensucat yerine brko gyo olarak deyişim .. bi hissede yazmiştım tasfiye olacak diye sabaha kadar beni topa tuttular özelden açıklama yapmadıgım için sonra yazdıgım oldu şirketi defter deyerinden çagrı yapıp tsfiye ettiler sonra bana küfür edenler hocam demeye başladı....tasfiye iyi bişiy 1,20 cıvarı defter deyeri var spk tüzügü geregi böle bi durumda çagrı muhafiyeti dogar bir kaç ay içinde ....bence keşke yapsalar ...ytd
    katılıyorum keşke halı fabrikasını da satıp gyo olsa...böylece esas faaliyet konusu değişeceği için defter değerinden çağrı yapmak zorunda kalır şirket

ya da şirketi kapatıyoruz deseler, tasviye süreci de aynı şekilde defter değeri üzerinden çağrı ile sonuçlanır.

tabi kasada para olmadığı için yukarıdaki 2 durum da söz konusu değil bence bu şirket için

ama son cümlenizde çağrı muafiyeti demişsiniz...çağrı muafiyeti diyince, çağrı yapmaktan muaf anlamı çıkıyor, çağrı zorunluluğu olarak anlıyorum ben yazdığınızı

4. Gyo Falan Değilde Keşke Aklı Başında İdarecilerle Eski İşlerine Devam Etselerdi ama Birko ortakları Yani Koyunlulular Şirketi Mahvettiler Kendi aralarındada Anlaşamadılar En Güzel Yol Borsaya Açılıp Değerinin Üzerinde Fİyatlarla Hisseleri Satmakta Buldular,Arazi Çok Çok Değerli Aman aman Bir Yer Değil Oraya Gelinceye Kadar Ne araziler var şehrin Göbeğinde Emlak Konut Yapıyor Daha Kaç Tane Satmışlar Duysanız Gülersiniz Bunların Araziye Konut Yapsan Dar Gelirli Vatandaş Gelir Ancak Ev Almaya Oda Maliyetinin Altına Verirlerse Satılır Anca,Borsamız Patronların Yatırımcıyı Tokatlama Yeri Olmuş Hala Gyo Yapacaz Uçacaz Kaçacaz Bildirim Yolluyorlar Bu DÜnyada Dalavere Yaparlarda Diğer Tarafta Ne Yapacaklar Bakalım Zararda Olan Yatırımcı Arkadaşlara Sabırlar Diliyorum İnşallah Başka Hisselerden Zararınızı Çıkarırsınız.
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

5.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    katılıyorum keşke halı fabrikasını da satıp gyo olsa...böylece esas faaliyet konusu değişeceği için defter değerinden çağrı yapmak zorunda kalır şirket

ya da şirketi kapatıyoruz deseler, tasviye süreci de aynı şekilde defter değeri üzerinden çağrı ile sonuçlanır.

tabi kasada para olmadığı için yukarıdaki 2 durum da söz konusu değil bence bu şirket için

ama son cümlenizde çağrı muafiyeti demişsiniz...çağrı muafiyeti diyince, çağrı yapmaktan muaf anlamı çıkıyor, çağrı zorunluluğu olarak anlıyorum ben yazdığınızı
    evet yanliş yazmak süretiyle kendi kendime olası durumda bile muaf etmişiyim çagrıdan ....ben 2018 az zaman kala 2018 yılı içersinde güzel olaylar olacagını bekliyorum hayırlısı yla ...bakalım ..okadar bekledik ..bal tutan parmak yalar .. şimdilik transtürk ve diyer bikaç hissemle yola devam bu durakoysun bakalım ...ytd

seneye hissesine güvenenler
    linke tıklayın
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri alınmaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Her şeyi anladım da 42 330.000 lot satış konur mu vicdansız?

8.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Her şeyi anladım da 42 330.000 lot satış konur mu vicdansız?
    ağır taciz var, gel al diyor yine

Sayfa 68/364 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •