Onemli Gunler Banner
Sayfa 67/365 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2916 madde; 529 - 536 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. muhtemelen sıkışan yada yıl sonu poz kapatmak isteyen birileri vermiş olmalı ...resmi prosudur agır işliyo ..beklemeye devam...38 ikili dip...ytd

2. Kötü bir bir haber yoksa parası olana fırsat gibi gözüküyor.sadece 42 de 150000 lot var satışta.umarım bugün hacim 1 milyon lotu bulur

3. kötü bi haber yok resmiyetin oluşması bekleniyomuş...borsa 130 falan konuşuluyo gitse keşke diyorum buda utancı belasına bi 75 falan olurdu başka iyi haberler gelmedikce bi halt olmayacaga benzer ...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    kötü bi haber yok resmiyetin oluşması bekleniyomuş...borsa 130 falan konuşuluyo gitse keşke diyorum buda utancı belasına bi 75 falan olurdu başka iyi haberler gelmedikce bi halt olmayacaga benzer ...ytd
    Hocam bugün mü görüştünüz şirketle acaba?

Bu kağıt borsa çıkışlarında sabit durup düşüşlerde düşerdi genelde. Bugün borsa çıkarken de düştü. Alımlar da dağınık gibi.

Hayırlısı artık

5. evet dün görüştük...

arkadaşlar bu hissede bendede var 20 bin lot.durum şu şekildedir.şirket arsalarla ilgili plan yapmak üzere ankarada bir firma ile anlaştı.firma çalışmasını bitirdikten sonra onaydan geçecek bu bir süreç ne zaman onaylanır bunu bilemeyiz ama şahsi fikrim yeni yıl içinde onaylanır.benim zaman açısından sıkıntım olmadığı için beklerim.
    siz arkadaşlarında beklemesiniöneririm.
    şirket malesef biraz amatör 52 kuruş bedelliyi dahi beceremedi.5 gün borsadan hisse alsa kağıt en az 75 kuruş olurdu.
    bunu bile düşünemediler.
    batak şirketler bile prim yapıyor ama bizimkinde tık yok.
    yatırım tav.değildir

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu hissede bendede var 20 bin lot.durum şu şekildedir.şirket arsalarla ilgili plan yapmak üzere ankarada bir firma ile anlaştı.firma çalışmasını bitirdikten sonra onaydan geçecek bu bir süreç ne zaman onaylanır bunu bilemeyiz ama şahsi fikrim yeni yıl içinde onaylanır.benim zaman açısından sıkıntım olmadığı için beklerim.
    siz arkadaşlarında beklemesiniöneririm.
    şirket malesef biraz amatör 52 kuruş bedelliyi dahi beceremedi.5 gün borsadan hisse alsa kağıt en az 75 kuruş olurdu.
    bunu bile düşünemediler.
    batak şirketler bile prim yapıyor ama bizimkinde tık yok.
    yatırım tav.değildir
    Haklısınız bence borsa tarihinin gelmiş geçmiş en beceriksiz ve basiretsiz yönetimi. Bu adamlar yönetici ünvanı ile geziyorlar ya yazık cidden.

Kağıda hakim bir grup ya da spek olmadığı için kağıdın çıkışı olmuyor malesef. Örneğin alnus 40 tan dün aldığı 80.000 lot u bir gün sonra 41 den vermiş.

Yönetimden umut olmadığına göre sağlam bir spek lazım. ama gözaltındaki kağıda da kolay kolay giren olmaz

8. bedelliye %100 katılım olsaydı, finabsal olarak çok rahatlayacaktı. Şuan gala cevirmekte güçlük çektiği borç hacmi var.

Arsalar önemli beklentiydi ama gayrimenkul sektörü öyke bşr çöküş sürecinde ki, yapılacak projede satışlar çok zor, kimsede bu aşamada bu projenin yükkeniciliğini yapmaz. Bence arsaya dayalı beklentiler bayağı ertelenecek.

Şuan hakı fabrikasını başka bşr sanayi bölgesinde yapılandırıp verimli ve karlı kalmak daha öncelikli olmalı

Herhangi iş hacmi yüksek bir şirketle birleşme veya tahsisli sermaye artışı yöntemi kaynak sağlamak için alternatif olabilir

Sayfa 67/365 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •