Sayfa 593/1001 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    hahaha manyak olur haa,ters köşe diye buna derim.
    bana inanan tek bir kişi çıktı 3,96 iken düşecek yazdığımda burda çok dalga geçen oldu 3,80 ve 4,50 dip yazdım o gün tepki çok sert geldi büyük para terse yatırmayı sever acımaz. 2018 bulanık bir yıl olacak piyasalarda tusinami olacak çoğu kişi batacak terste kalan parasını eritecek peşinen yazayım çok akıllı olanlar ayakta kalacak şimdi bu yazımada tepki gelirse yine cevap yazmam okur geçerim

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    aldığım haberlere göre USD 'de %5 veren banka var. bu bizim için iyiye işaret, diğerlerinide sürükleyecek. hakikaten USD'ye %5 faizi dünyada sayılı ülkede alırsınız.(afrika gibi ciddiye almadığım ülkeler hariç). o yüzden usd yatırımcısı için bu ülke cennet.
    bankanin ismi nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    bana inanan tek bir kişi çıktı 3,96 iken düşecek yazdığımda burda çok dalga geçen oldu 3,80 ve 4,50 dip yazdım o gün tepki çok sert geldi büyük para terse yatırmayı sever acımaz. 2018 bulanık bir yıl olacak piyasalarda tusinami olacak çoğu kişi batacak terste kalan parasını eritecek peşinen yazayım çok akıllı olanlar ayakta kalacak şimdi bu yazımada tepki gelirse yine cevap yazmam okur geçerim
    ben şunu bilirim bu piyasada dolarda sabit kalacaksın, al-sat sonunda hüsranla biter. bir terse koyarlar zararı çıkaramazsın.al ve yat iş bitti.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bankanin ismi nedir?
    işte malum yatırım bankası,hani şu davada ismi geçen.

şöyle bir haber vardı bugün:

Ziraat Bankası New York Şubesi ni kapattı mı?

Ziraat Bankası'nın New York şubesini sessiz sedasız kapattığı iddia ediliyor. Google'a göre şube kalıcı olarak kapalı bankanın yurt dışı temsilcilikler bölümünde ise New York'un adı geçmiyor.

Ziraat Bankası nın internet sitesindeki yurt dışı şubeler bölümünde New York lokasyon olarak yer almıyor.
    Şube arandığında ise telefonlar cevap vermiyor. Ziraat Bankası 1983 yılından beri ABD de iş yapıyordu.
    Dünya Gazetesi de okurlarına haberi, "Ziraat Bankası New York Şubesi ni sessiz sedasız kapattı" başlığı ile duyurdu.

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi...ti-mi-2128217/
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. parite önce 1,30 sonra 1,40 2018 beklentim gerçekleşecek

an itibariyle şortçular kesiliyor....

sonra da sıra longculara gelebilir.....

düşüncesindeyim...

8. .. para'nin, tanımı.. fiyat, eder , deger ölçüsü'nun kurallari, 1347 adet KRİPTO para tarafindan yıkıldı beylerrr.! uykudan uyanın artik. (a) ne dedi, grafik ne söylüyor., x olursa y olur,/olmaz.. geçti, bitti o devirler. beylerrr.. ... herkesin sanal paralardan oluşan bir sepeti olmalı.. o piti, piti karemela sepeti.. bitcoin, litlecoin goldcoin. ethereum. cashcoin. iota, dash.

Sayfa 593/1001 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •