Sayfa 409/909 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 7266 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Ben rüçhanlarımı satma

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    rüçhanların değeri sıfırlandığına göre bedelliye katılım düşük olacaktır, o zaman satılmayan yeni hisseler birincil piyasada 2 gün boyunca beheri 1 tl den satışa sunulacak, işte bu aşamada mal toplamak isteyen biri var ise devreye girer ve satılmayan yeni hisseleri satın alır, yabancıya blok hisse satışı konusunda öncelikle yönetim kurulu bu yönde bir karar almak zorundadır artı kulüp üyeleri de bu kararı onaylamalıdır, işte tam bu noktada engel çıkıyor çünkü çoğunluk bunu istemiyor, böyle bir kararın alınıp üyeler tarafından onaylanması için kulübün içinden çıkamayacağı boyutta bir borç batağına girmesi gerekiyor ki ellerinde başka bir alternatif kalmasın ve mecburen bu cihete gitmek zorunda kalsınlar
    Başkan sıklıkla iflastan kurtulduk mu bilemiyorum durumumuz çok kötü diyor zaten ama ben artık o işi becerebileceklerini düşünmüyorum...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kupada da havlu attı borsada da. helal olsun size batırdınız takımı

4. şu anki durumda bedelliye katılmanın hic bir mantıgı yok sn arkadaşlar cünkü Rüchan başına 1tl ödeyip karşılıgında 1 adet normal tspor hissesi alabileceksniz ve şu anda tahtada zaten 1 tl ye istediginiz kadar alabilyorsunz. sanırım tahta sahibi arkadaş klübün bedelliden başarısız olmasını istiyor veya başka aamaclar var benim anlayaamadıgım.. egerki bedelliye milletin katılmasını istiyorlarsa burdan yukarı yapmaları lazım sanki yanlışmıyım ?

5. Merhabalar şu an itibarı ile 1tlden alsam Rüçhan veya bedelli konusuna takilmam dimi direk olarak 1 TL almış olurum ekstra birşey ödememe gerek yok

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Şuan 0.99 danda alabilirsin..
    daha aşağıdan da...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    tahtada hala tsporR 0.010 olarak duruyor nedense... tsporR silinmesi gerekmiyormu tahtadan...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    0.99 a hatta daha aşağıdan da alabileceğin hisseyi bedellide 1 tl den mecburi veriyorlar... bizlerden de alan bile var... ilginççç!
    güzel ülkemin güzel insanları...
    Dünyada bir ilk...

Sayfa 409/909 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •