Sayfa 130/323 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
    Üyelerin karşılık vermemesi daha iyi
    Sizde karşılık vermeyin sn Mohikan
    Özelden yazılsa bile karşılık vermeyin
    Özelden veya buradan yazı yazıldığı zaman yazının altındaki üçgene basın geçin
    Gereğini moderatör arkadaşlar veya ben yaparız
    Karşılık verince konu uzayıp gider tatsızlık daha da büyür
    Forumda %90 bir mod bulunuyor genelde
    Gece ben her zaman forumdayım

Şu an dışarıdayım,

Emek vereni taşlamak gibi huyları vardır bazı çok bilmişlerin

Beğenmeyen okumasın de geç sn Mohikan

Ego tatmini yapanları da bize bırak

Iyi calismalar

Hisse.net mobil app kullanılarak gönderilmiştir
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    INDES...

Aşağıdaki sayımda bir daha baktım. 1 dalga eksik sayılmış.

Trend 13 dalga olacak.

SON DURUM...

13 dalgalık trendin 11. zirvesi 12.80 ile görülmüş.

2 zirve kalmış. Belki 15 görür ama pek sanmıyorum.

Çünkü zirveleri gıdım gıdım yapıyor. Bu nedenle 13-13.5 gibi bir rakam ile nihai zirvesini görebilir.

ilginç şuan indes 14.35 çalışıyor ve dün 15.20 görmüştü... Yatırım batırım tavsiyesi değildir

3. Sn mohikan hocam dunya oldu olali muhalefet var...elbette simdide olacak...var diyede vazgececek halimiz yok devam durmadan devam basari bu sekilde elde edilir...biz sizi burada ne kadar emek verdiginizi goruyoruz....Allah razi olsun...ve devaminizi bekliyoruz...

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
     Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Sayın fiestaciboo, ve forum sakinleri, moderatörleri. Avukatımla bugün görüştüm, .
    1. Genel Forum Kuralları

1. hisse.net forumu kendine özgü kuralları olan ve hiç kimseye hiç bir zaman sınırsız demokrasi ve özgürlük vaat etmeyen bir ortamdır.

dün uyarmıştım...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. Degerlı hemserim...sizden ricam bu topigi burdan devam etmeniz yonunde olmasini dilerim ..sizlerin ismini dahi bilnediginiz kisilerden ALLAH RAZİ OLSUN...kelimesini soylemeleri kadar guzel bir sey yoktur allah rahmet eylesin oglunuzu UMUT u kaybettiginizde sizleri taniyan veya yazilariniİ takip eden yuzlerce kisi size rahmet eyledi dua etti...bundan guzel birsey yok tabii karar sizin ...saygiyla allaha emanet ol...sizde telefonum var ararsaniz konusuruz...

6. Sayın mohikan: ne mutlu size ki bu kadar sevilip sayılıyorsunuz. Daha da önemlisi özleniyorsunuz. Hiçbir hisseyi saymasanızda burada olun. Arada birkaç kelam edin. Bu bizlere iyi geliyor inanın. Anladığım kadarıyla doktorsunuz , ben de askerim. Aldığımız eğitimler tamamen zıt olmasına rağmen, öyle zaman olur ki herkes sizden bişey bekler, umut olursunuz, nefesler tutulur ve beklenir. Bu topikte herkesin umudu sizsiniz. Her kesimden insanlar var burada. Başta da söylediğim gibi varlığınızı esirgemeyiniz. Sizi seven Gönüller’i umutsuz bırakmayın. Hisse saymanız önemli değil. Yeterki sizi kaybetmeyelim. Saygılar sunuyorum. ( ilk topiğe başlarken mohikan ın ne anlama geldiğini anlatmıştınız, Elliott u hiç bilmezdim sadece o önsöz beni çok etkilemiş ve sizi takibe başlamıştım. Allah yolunuzu açık etsin, sağlıkla kalın)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Hocam Pergamon ve Karelin son durumuna bakabilirseniz sevinirim. Saygılarımla...

8. Sayın MOHİKAN pire için yorgan yakmayınız.o kişi kront sasa ve banvit sayımı yaptığınızda bunlar çok ucuz dediginizde bunlardan birini almış olsa ihya olucaktı ozaman heykelinizimi dikecekti.yine de siz bilirsiniz.benim görüşüm burda sizi yürekten seven çok büyük bir kitle var 1 mi 1000 ler mi tercih sizin.İsteğim tabikide 1000 ler.

Sayfa 130/323 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •