Arama sonucu : 1850 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Ben sağlık sistemimiz kötü demedim aksine çok iyi.Ama bu şehir hastanelerinde 1 liraya mal olacak iş 5 liraya yaptırıldı.İncelerseniz anlarsınız.Devasa hastaneler rantabl değildir.Her şeyi daha zordur,ama o konu branşınız değil o yüzden çok tartışmamızın anlamı yok.Siz işin ticari kısmına odaklanın.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben sağlık sistemimiz kötü demedim aksine çok iyi.Ama bu şehir hastanelerinde 1 liraya mal olacak iş 5 liraya yaptırıldı.İncelerseniz anlarsınız.Devasa hastaneler rantabl değildir.Her şeyi daha zordur,ama o konu branşınız değil o yüzden çok tartışmamızın anlamı yok.Siz işin ticari kısmına odaklanın.
    branşımız olmasına gerek yok
    ben vatandaş olarak maliyetten ziyade 5 yıldızlı otel konforunda sunulan hizmete bakarım
    ve eski çöplük hastaneleri ilaç kuyruklarını hatırladıkça
    iyi ki yapılmış bu hastanler derim

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    branşımız olmasına gerek yok
    ben vatandaş olarak maliyetten ziyade 5 yıldızlı otel konforunda sunulan hizmete bakarım
    ve eski çöplük hastaneleri ilaç kuyruklarını hatırladıkça
    iyi ki yapılmış bu hastanler derim
    Yahu dünya değişti.Dediğiniz yıllar 90 lı yıllar,cep telefonunu görünce sanki uzay teknolojisi elimize geçmiş sanmıştım.O kadar zaman geçti elbet bir şeyler değişecek.Sizin görmediğiniz nokta sağlık adım adım özelleşiyor,parasız sağlık hizmeti almak gittikçe zorlaşacak.Sağlık sistemi bu kaliteyi bedava uzun süre sunamaz.İlerde sağlık amerika gibi paralı olacak,bu yazı burda kalsın ilerde gene okuruz.O hastaneler gene yapılırdı ,bu kadar zarar etmeden de yapılırdı.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •