Sayfa 6/232 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Sayın arkadaşım ,

Etik ile açtığın topikle yanlış diye açtığın topikte açıkladığın argümanlar farksız. Hangi hükümet olsa gene aynı şeyi yazardım diyorsun ama cümle aralarında akp hükümetini savunan siyasi yaklaşımlar yaptığın ortada , Ecevit ile Demirel'i kötüleyerek.

Topiği açma amacındaki dolar kelimesini çıkartıp uyuşturucu kelimesini koysaydın seni elbet desteklerdim. Uyuşturucuya yatırım yapıp bundan para kazanmak gençlerimizi yerle bir edeceğinden elbette etik değildir ve yanlıştır. Aynı zamanda suçtur.

Moderatör arkadaşımızın diğer topiği kilitlerken yazdığı son cümle , bu topik için de geçerli olmalı bence.

Burada forum kardeşliği ile çalarak çırparak değil alın - beyin teri , göz nuru ve nice fedakarlıklarla oluşturulmuş birikimlerin kurda kuşa yem edilmemesi , en azından değerini koruması , mümkünse bir miktarda kar elde edebilmek için insanlar tecrübelerini , bilgilerini , öngörülerini paylaşıyorlar. Dolara yapılan yatırım şu şu nedenlerle zarar ettirir dersen sana saygı duyarım , bu ülke topraklarında yasal yapılan yatırımıma etik değil - ülkeye yapılan yanlış gibi yaftalar yapıştırmak sizin haddinize değil..

2.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku

benim düşüncemi söyleyeyim
    israile one minute
    gezi olayları organizasyonun boşa çıkarılması
    cemaate tokat
    darbe girişimine karşı kazanılan zafer
    sanırım bir kısım uluslararası güçler yaptıkları bu büyük organizasyonların başarısızlıkla sonuçlanmasından pek memnun olmadılar bir de dolar kırbacını daha doğrusu ekonomik kırbacı vuralım dediler
    Sorumu yine cevaplamamışsınız!!! Yeniden soruyorum: NE ZAMANDAN BERİ DOLAR ALMAK DIŞ GÜÇLERİN OYUNUNA GELMEKTİR?" Delikanlı gibi sadece soruyu cevaplayın lütfen.

4 ay önce Dolar almış veya tutmuş olan kişi sizce (sizin deyiminizle) "YANLIŞ" mı yapmıştır?

3. ey ahali hani dolarda yukselis kacinilmaz topiginde dolardan, amerikan pacavrasindan bir halt olmaz denemezdi , pacavra yukselecek pacavracilar kazanacak ulkenin de ne hali varsa gorsun denilebilirdi sadece?

oyleyse amerikan pacavrasina yatirim yapmayin amerikanyanin oyunlarina alet olmayin topiginde ne ararsiniz?
    gidip amerikan parasi degerlenip fezaya cikacak topiginde yazsaniza.

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Sorumu yine cevaplamamışsınız!!! Yeniden soruyorum: NE ZAMANDAN BERİ DOLAR ALMAK DIŞ GÜÇLERİN OYUNUNA GELMEKTİR?" Delikanlı gibi sadece soruyu cevaplayın lütfen.

4 ay önce Dolar almış veya tutmuş olan kişi sizce (sizin deyiminizle) "YANLIŞ" mı yapmıştır?
    cevap verdim ama cevabı beğenmemişsin ne diyorsan öyle yazayım

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    28 Şubat döneminde bitirilen cemaatleri merak ettim doğrusu. 28 Şubatta bitti iseler nasıl 3 yılda hemen tekrar kurulup büyüdüler?

Ha bir de şimdi Avrupa'ya gidene "hain" damgası vuran birileri o dönem Avrupa'dan destek görüyordu. Almanya'yı ikinci memleket bellemişlerdi MG ciler.

Sent from my SM-A710F using hisse.net mobile app
    karıştırıyorsun arkadaşım milli gençlik vakfından bahsediyorsun ama onlar türkiyeden kaçmadı 70 li yıllarda almanyaya giden gurbetçiler almanya onlara siyasi destek hiç bir zaman vermedi onların iş gücünden faydalandı şimdi destek verdiği kişiler türkiyeden kaçarak giden fetöcü teröristlerdir

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşım ,
    Moderatör arkadaşımızın diğer topiği kilitlerken yazdığı son cümle , bu topik için de geçerli olmalı bence.
    yani bu topiğe de kilit vurulsun diyorsun vurulsun bakalım farklı görüşler kilitlensin çaresi yok değilmi

7. Farklı görüşlere biraz tahammülünüz olsun.. devletin yaptığı doğruları kabul etmek ne seni yandaş yapar, ne de yaptığı hataları söylemek hain yapar.. yeter ki samimi olun, saygısızlık yapmayın.

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    karıştırıyorsun arkadaşım milli gençlik vakfından bahsediyorsun ama onlar türkiyeden kaçmadı 70 li yıllarda almanyaya giden gurbetçiler almanya onlara siyasi destek hiç bir zaman vermedi onların iş gücünden faydalandı şimdi destek verdiği kişiler türkiyeden kaçarak giden fetöcü teröristlerdir
    Almanya'ya kaçan Milli Görüşculerden biri hemşehrim olur.
    Almanya'dan kendini Mesih ilan etme noktasında kadar varmışti.
    Almanya siyasi destek vermediği dediğiniz adamların biri de şimdi CB.
    Hapis cezası aldığı zaman ilk ziyaretçilerinden biri zamanın Alman büyükelçisi vs. idi.

Sent from my SM-A710F using hisse.net mobile app

Sayfa 6/232 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •