Sayfa 133/925 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Demekki kimsenin sirket yönetimine güveni yok. Ordaki yatrımla ilgili kim varsa kovmalari lazım ki algi bir nebze değişsin.
    yatırımcı ilişkilerinden sorumlu kişiyi tanımıyorum ama çok beceriksiz...yatırımcı ile pek alakası yok ve gereksiz zamanda gereksiz kap bilgi gönderiyor...gereken bilgiyi göndermiyor...örneğin yarımca tesisi devreye girdiğinde bilgilendirmediler....amonyak tesisi yeni devreye girdi bilgilendirmediler....adamlar en önemli işleri bilgilendirmiyor..sonuçlanmamış mahkemeleri hemen bildiriyorlar...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yatırımcı ilişkilerinden sorumlu kişiyi tanımıyorum ama çok beceriksiz...yatırımcı ile pek alakası yok ve gereksiz zamanda gereksiz kap bilgi gönderiyor...gereken bilgiyi göndermiyor...örneğin yarımca tesisi devreye girdiğinde bilgilendirmediler....amonyak tesisi yeni devreye girdi bilgilendirmediler....adamlar en önemli işleri bilgilendirmiyor..sonuçlanmamış mahkemeleri hemen bildiriyorlar...
    Şirkette bastan aşağı temizlik yapılmalı, ne malum bunların fetocu olmadiklari, hisseyi bu kadar kim rezil edebilir başka.

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Şirkette bastan aşağı temizlik yapılmalı, ne malum bunların fetocu olmadiklari, hisseyi bu kadar kim rezil edebilir başka.
    kozaya madeni peşkeş çekenlerden herşey beklenir...buranın fetö yuvası olduğu çok net açık bence...hükümet gübretaş yönetiminin tamamına güvenlik soruşturması yapması lazım bence....

4. Bir tek ben mi böyle düşüyorum.
    İbrahim Yumaklı ne zaman konuşsa bu hisse düşüyor.
    Karabasan gitti bir de şu adam gitse de kurtulsak.

5. Alış satış varmı arkadaşlar

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bugün tamamen çıkmamak için kendimi zor tuttum...kötü günlerde dişimizi sıktık satmadık bundan daha kötü şirketin durumu olamaz dedim kendimi frenledim....hala kafamda soru işaretleri var satıp satmamak konusunda...çok bekletti malesef....şirket 4,2 milyar satış yapacağını söylüyor bu önemli bir rakam ama hissede tık yok....niye yok olaya sadece kar odaklı bakıyor fiyatlama....tamam kar önemli ama şirkette çalışıyor yan gelip yatmıyor....istese biraz zam yapar bu rakamlar anında değişir...afrin operasyonu vs.hikaye ben en çok global satış dalgası olur mu ondan korkuyorum...hisseye yabancı ilgisi az...yönetimin söylediklerine kimse inanmıyor....ciro yıllardır genelde tutuyor onda sıkıntı yok bence...

7. 4.40 kır artık sonra 4.50 kirarsa tamam dir 5 gelir ..ytd

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 133/925 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •