Sayfa 339/555 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Bakıyorumda bazı arkadaşlar tırsmış bile
    yok blanço yok bedelli rüchan alcaz satçaz ne oldu
    size diyorum 3,75//4,00 arası alırım öyle az boz da değil en az 100,000 lot alırım bekliyorum seni info hadi gel 3,75/4,00 tl arası benimsin gelmessende canın saolsun
    borsada parası olanın düdüğü öter
    ne bilanço ne komisyon
    Geldi yine..

2.  Alıntı Originally Posted by btssatim Yazıyı Oku
    Bakıyorumda bazı arkadaşlar tırsmış bile
    yok blanço yok bedelli rüchan alcaz satçaz ne oldu
    size diyorum 3,75//4,00 arası alırım öyle az boz da değil en az 100,000 lot alırım bekliyorum seni info hadi gel 3,75/4,00 tl arası benimsin gelmessende canın saolsun
    borsada parası olanın düdüğü öter
    ne bilanço ne komisyon
    Dönmüşüz yani, ben öyle anladım..

3. Bu rüçhanları dönüştürmek mi lazım yoksa beklesek anormal bir fiyatlama ile satış imkanı tanır mı?

4. Ben şunu anlıyorum sonuçta rüçhan larda ana hisseye dönüşecek ana hissenin yüksek olması her zaman daha iyi değil mi ana hisse satıp rüçhan alayım desen tahta sığ olduğu için bu seferde ana hisse düşüyor. Değişik bir paradigma. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by murat de Yazıyı Oku
    Hangi banka dostum ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Garanti bankası

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hayırdır kalın mı geldi çok bişey yazmamıştık altlara...

7. Binde 1.5 bende, 1 sene yüzünü göremez malın, binde 4 e kadar da kendime izin verdim fazlasını almam benim için çok olur.

Şimdi -10 yapabilir problem yok grafik bu haftalık kapandı önümüzdeki hafta bakarız hala sallıyorsa biz de jeton sallarız makineye herkese bol kazançlar.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    Yapacak.. Büyüyecek.. İnancımız yüksek
    Ama piyasa bunu kim bilir ne zaman görecek ? Ne zaman fiyatlayacak...

Şu anki fiyatlar şu anki karlarla çok da ucuz değil.
    Riski göze alarak geleceği satın almaya çalışıyoruz.

3-4 fk lı nice hisseler gördük, özellikle de bu sene içerisinde. Yine olamaz mı ?
    Dediğiniz karları yaptığı halde bile yukarı gitmeyebilir, bu seviyelerden girenlerin uzun vadeyi de göze alması lazım bence
    Yapmış olduğum yorum yanlış anlaşılmasın, sonuçta hepimizin bir hesabı, hayali var ve o yüzden buradayız.
    Ama belirtmek istediğim şu; hep gelecekte şu karları edecek, şu fk'ya düşecek, hisseyi burada daha fazla durduramazlar, hala basıyorlar gibi yorumlar yapıyoruz, kabullenemiyoruz ya tam tersi çok doğal diye düşünüyorum böylesi hareketlerin, hatta daha da düşebilir, gelebilecek karlara göre ucuzun da ucuzu olabilir..

Seneye hesaplamış olduğumuz karları (100-120 milyon) yıllıklandırmış olarak da getirebilir, getirdiği halde bile 4,5 fk ile hala fiyatlanıyor olabilir.. Ha sonrası ismen'in 3 ten yükselişi gibi olabilir. Hala o fiyatta diye satmamalıyız, çok bekletti diye inmemeliyiz, yolumuz uzun olabilir demek istedim.

İsmen sene başında aldıgım zaman 5 liraydı. Ucuz dedim ve gelecek karla daha da ucuzlayacak diye aldım. 3 liraya kadar düştü. Ama o zaman Pandemi çıktı arkadaş diyebilirsiniz. Yarın da idlib olur , ABD olur, Brunson olur... Olur da olur.. Piyasa bu..

Demek istediğim daha da düşebilir, yatayda da kalabilir hemen fiyata yansımaz belki ama ederine odaklanıp mantık matematik çerçevesinde hesap yapıp sabırla beklemek bize düşen.

Sayfa 339/555 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •