Sayfa 333/555 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Bist : 4,500 milyar ₺ (pay % 4,81)
    Viop : 1.881 milyar ₺ (pay % 6,15)
    Toplam 6.381 milyar ₺

4ç ortalamasının ~ % 34 üstü
    3ç ortalamasının ~ % 73 üstü
    2ç ortalamasının ~ % 138 üstü

Burak Beyden alıntı, sadece bugün kasaya 850-900 bin lira civarı bir para girdi..

Sermaye 100.000.000
    Fiyat 4.48

Tarihe not..

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Binde yarım da bende vardı ama, biraz daha gerdirirse ismen pozumu azaltıp buna bineceğim az kaldı. Seninle eşit olalım ortak takibi kolay olsun

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu günki alımlarımla ben de binde 0,4’teyim sevgili ortaklarım. Biraz daha düşerse niyeti bozup yarıma çıkabilirim

3.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hocam anladım da, 3. çeyreğe göre 10-14 milyon ilave gelir varken 17.8 milyon kâr 20 olursa bu işte bir bit yeniği vardır.. Çokta kötü düşünmeyelim diye dedim.. Hisse başı 1.2-1.4 tl kâr yapacak ve sürekli büyüyecek kağıdın 4.5 tl'de dolanması biraz can sıkıyor.. Kırdıysam kusura bakma, güzel günler görürüz umarım
    Yapacak.. Büyüyecek.. İnancımız yüksek
    Ama piyasa bunu kim bilir ne zaman görecek ? Ne zaman fiyatlayacak...

Şu anki fiyatlar şu anki karlarla çok da ucuz değil.
    Riski göze alarak geleceği satın almaya çalışıyoruz.

3-4 fk lı nice hisseler gördük, özellikle de bu sene içerisinde. Yine olamaz mı ?
    Dediğiniz karları yaptığı halde bile yukarı gitmeyebilir, bu seviyelerden girenlerin uzun vadeyi de göze alması lazım bence

4. Güzel bir yorum. Evet en az 1 yıl elimde tutarım düşmüş çıkmış takılmam diyemeyen, kısada voleci tayfaya uygun bir yerde değil.

Bu karları edeceği bence artık aşikar ( kötümser tahminim 100m 20201 için) ama; bu karları etmesine rağmen de türlü türlü sebeplerle gitmeyebilir, fiyat iddiası ve gelecek tahmini borsada insani en çok yoran psikolojisini bitiren şeydir.

Bana göre ucuz ve alıyorum acelem yok buradaki parayla bi işim ihtiyacım yok, insallah tüm ortaklar da böyledir de almak isteyen cok yukarılara almak zorunda kalır
     Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    Yapacak.. Büyüyecek.. İnancımız yüksek
    Ama piyasa bunu kim bilir ne zaman görecek ? Ne zaman fiyatlayacak...

Şu anki fiyatlar şu anki karlarla çok da ucuz değil.
    Riski göze alarak geleceği satın almaya çalışıyoruz.

3-4 fk lı nice hisseler gördük, özellikle de bu sene içerisinde. Yine olamaz mı ?
    Dediğiniz karları yaptığı halde bile yukarı gitmeyebilir, bu seviyelerden girenlerin uzun vadeyi de göze alması lazım bence
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Toplam lot abi.. 100 milyon sermayeye göre hesap, bedelli sonrası tabii rüçhanlar dönüşünce.. Ciddi rüçhan aldım zaten ondan çok arttı.. 1 sıfırı eksik yazmışım bu arada 10.000'de 4 benim ki O kadar yok daha 40k lot işte..
    Kardeşim Allah daha çok versin... Ben senin yasındayken senin gibi olsaydım şu anki portföy ümün 50 katı olurdu.. Sen işini biliyorsun... Ama sana tavsiye biraz palazlanınca portföy ün yüzde 10 u ile spek hisselere gir. Günlük al sat ve 1 e 10 için kovala... Nisandan beri ismen 3 katı gitti. Ama ben 10 katı arttırdım portföy ü.... Kısaca her çiçekten genç yaşta bal almayı öğren tecrübelenince keşke sunuda koklasaydım demezsin...

6. Arkadaşlar bu konu çok yazıldı ama inanın kafam karıştığı için soruyorum.
    Yarın, 6.70 fiyattan 10000 lot Rüçhan alıp 67000 TL ödedim mesala.
    Kaç para daha ödemem gerek ve sonunda kaç lot hissem ılıcak bu bedelli tamamlandığında.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sanırım 10.000 × bedelli oranı yani 20.000 e yakın bir miktar
     Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu konu çok yazıldı ama inanın kafam karıştığı için soruyorum.
    Kaç para daha ödemem gerek ve sonunda kaç lot hissem ılıcak bu bedelli tamamlandığında.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu konu çok yazıldı ama inanın kafam karıştığı için soruyorum.

Bildiğimi yazıyorum aracı kurumunuzdan teyit ettirin. 10 bin infor aldın 6.70 ten 67bin verdin. Bedelliye katılacağım dedin aracı kurumunu aradın lot başı 1.96 TL verdin yani 19600 TL daha verdin. Böylece 10 bin infor ve ilave 19600 TL nin yerine 19500 civarında info hissen oluyor. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 333/555 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •