Sayfa 437/717 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Holdig bakıyorlar orası toplamadan bunlarda hareket olmaz gibi..bu endeksde eksi takılıyor.ıhlas
    aynen holding ve gyo grubun ayarını bozdu...adamlar orda mal satışı sonlandırmadan nefes aldırmayacaklar gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstad ihyay da borç var fakat yönetilebilir oranda gözüküyor...niyete göre...

En büyük sıkıntımız da niyet meselesi ki patronun art niyetli olduğunu hepimiz yaşayarak öğreniyoruz Sayın İllim. Hayırlısı olsun bakalım kan emici neler yapacak.

iha ya 380 milyon değer biçilirse bu fazla olmaz mı? iha nın %75 ne sahip ihyay ın şu an ki defter değeri, bağlı ortaklıkları dahil öz kaynakları, piyasa değeri bu halde iken. Gerçi müCo bu mu 2021 ilk çeyrek bilançoda iha nın karını, favök ü daha da allayıp pullar değerlemeyi yapanlara 500 milyon olsun der. Nasılsa her şey kağıt üzerinde dönüyor.

4. imansızlar endekse uymak zorunda kaldı sanırım

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    En büyük sıkıntımız da niyet meselesi ki patronun art niyetli olduğunu hepimiz yaşayarak öğreniyoruz Sayın İllim. Hayırlısı olsun bakalım kan emici neler yapacak.

iha ya 380 milyon değer biçilirse bu fazla olmaz mı? iha nın %75 ne sahip ihyay ın şu an ki defter değeri, bağlı ortaklıkları dahil öz kaynakları, piyasa değeri bu halde iken. Gerçi müCo bu mu 2021 ilk çeyrek bilançoda iha nın karını, favök ü daha da allayıp pullar değerlemeyi yapanlara 500 milyon olsun der. Nasılsa her şey kağıt üzerinde dönüyor.
    aynen üstad malesef bizim şirketlerde bilancolar muhasebe oyunlarıyla dolu...

6. denerlermi bilinmez lakin ilk güçlü direnç 83 civarı gibi...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    imansızlar endekse uymak zorunda kaldı sanırım

Endeks uymaktan kaynaklı değil sayın illim holding geri alım açıkladı 50 milyon adet kadar onun rüzgarı ile bi hareketlenir gibi yaptı.

Yalnız bunlar harbi büyük sırtlan geri alım haberi gönderip o gazla da milyon milyon mal sattılar resmen bu kadar mı sırtlan olunur aç gözlü patron ne zaman doyacaksın acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    denerlermi bilinmez lakin ilk güçlü direnç 83 civarı gibi...

deneyemezler bugün usta .0.83 yok..

Sayfa 437/717 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •