Sayfa 436/717 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. adamlar çok çakallar malesef...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. tera malı bu 2 günde boşaltmış...o günler hatırlıyorum blok alış satışla boşaltmıştı malı...yani ky. den çok adrese teslim kurumlara gitmişti...

sonradan ky. ye yedirmişlerse bilinmez...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

simdi bu global - naturel gaz konusunda daha once yorum yapmistim.

hatta naturel gaz forum sayfasini acin halka arzin cok oncesi acilmistir. ve ilk 40-50 monolog seklinde yazilar bana aittir.

orda cok guzel hareket oldu 2,5 ayda nerdeyse %80 prim oldu. sonra halka arz iptal oldu. sonraki yeni surecte halka arz yapildi. orada hic bulasmadim....

kaldiki global ve ihyay dinamikleri cok farkli. Global resmen borc bataginda en onemli varligi antalya limanini satti sonra da ikinci onemli varligi naturel gazi halka arz etti. ama hala borc muazzam kruvaziyer limanlari var ama su an hepsi hikaye oldu.

ihyay'da borc harc yok.iha cok kupon guzel bir sirket, hatta halka arzina da kesin katilacagim. Bir deger calismasi yapmistim yukarida , incelersiniz. Ben iha - ihyay hikayesinin iyi olacagini dusunuyorum.

tabi ki yanilabilirim. buna gore de kendimi ayarladim. sonucta yatirim yapiyoruz.

ama ben mutlu olacagimi dusunuyorum insallah bu yatirimdan. yeterki belirsizlik ortadan kalksin.
     Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Hayek hocam globalin icindende ntgaz çıktı globali aşşağı bastı patronu. Globalin patronunun prestiji ortada bizimkinden bi farki yok. Ne den bukadar eminsinsiz ?
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    tera malı bu 2 günde boşaltmış...o günler hatırlıyorum blok alış satışla boşaltmıştı malı...yani ky. den çok adrese teslim kurumlara gitmişti...

sonradan ky. ye yedirmişlerse bilinmez...

daha sonra meksaya geçiyor malın bir kısmı...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    daha sonra meksaya geçiyor malın bir kısmı...bu arada meksadaki mal da buharlaşmış son 15 günde...muhtemel tahta dışı virman çekmiştri...

daha sonra teranın malının bir kısmı da piramitçiye geçmiş gibi...velhasıl takas oyunları ile işi çeviriyorlar niyetleri neyse artık...

6. tahtanın yukarı gidesi yok...bellliki olumlu haber akışı olana dek baskı futursuz devam gibi...ha olumlu haber akışı olur olmaz o da ayrı hikaye...ama iha ile ilgili bilançoda görüldüğü gibi bir alt yapı çalışması mevcut...diger iki iştirakte zarar yazarken iha da bilanço ayarlanmış gibi...ginede bunların işine güven olmaz bakalım orta vade taşıyıcı olduk artık...

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    simdi bu global - naturel gaz konusunda daha once yorum yapmistim.

hatta naturel gaz forum sayfasini acin halka arzin cok oncesi acilmistir. ve ilk 40-50 monolog seklinde yazilar bana aittir.

orda cok guzel hareket oldu 2,5 ayda nerdeyse %80 prim oldu. sonra halka arz iptal oldu. sonraki yeni surecte halka arz yapildi. orada hic bulasmadim....

kaldiki global ve ihyay dinamikleri cok farkli. Global resmen borc bataginda en onemli varligi antalya limanini satti sonra da ikinci onemli varligi naturel gazi halka arz etti. ama hala borc muazzam kruvaziyer limanlari var ama su an hepsi hikaye oldu.

ihyay'da borc harc yok.iha cok kupon guzel bir sirket, hatta halka arzina da kesin katilacagim. Bir deger calismasi yapmistim yukarida , incelersiniz. Ben iha - ihyay hikayesinin iyi olacagini dusunuyorum.

tabi ki yanilabilirim. buna gore de kendimi ayarladim. sonucta yatirim yapiyoruz.

ama ben mutlu olacagimi dusunuyorum insallah bu yatirimdan. yeterki belirsizlik ortadan kalksin.

yatırım tavsiyesi değildir
    üstad ihyay da borç var fakat yönetilebilir oranda gözüküyor...niyete göre...

8. Holdig bakıyorlar orası toplamadan bunlarda hareket olmaz gibi..bu endeksde eksi takılıyor.ıhlas

Sayfa 436/717 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •