Sayfa 544/915 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by foxus Yazıyı Oku
    Linki buldum; https://www.google.com.tr/amp/www.bo...haber/amp/1027

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu haber borsa gündemde olsaydı ky yı korkutmak için bilinçli yapıldığını ve ky ya hisseleri sattirmaya çalışıldığını düşünerek hisseye yüklü girerdim zaten. Ytd

2. Yarın akşam taban yaparmı

kurtlar sofrasına hoş geldiniz

3. Millet zararda ky zararda her hissenin sayfasında maliyetime gelse satıcam 3 yıldır zararda bekliyorum 100 bin zararım var vs uzayıp gidiyor bence zorlamanın manası yok norsa ky göre değil kazan yok denecek kadar az sistem ky kaybetsin by kazansın diye kurulmuş bırakın arkadaşlar su illeti artık

4.  Alıntı Originally Posted by hamzabedir Yazıyı Oku
    Yarın akşam taban yaparmı

kurtlar sofrasına hoş geldiniz
    insan ölecegini bilse mezarini kazar kardes ama sende haklisin bunalimdasindir belki kimseye belli etmiyorsundur agrasifsindir coluk cocuk gezmeye gitmeye cocuklarinla oynucak enerjin bile yoktur bu aq cocuklari bu hale getirir insani.aldigini hesap edersin almasaydim simdi alsamdim lotumu 2 ye katlamisimdi diyorsundur yada maliyetin dusuktur 9 za gittiginde satmadigina pismansindir satipta buralardan alsam lotumu 3 ce katlardim hesabi yapiyosundur sadece sen degil cogu yatirimci yarin benim dusunce 3.40 3 50 ler e gelir tabani yapar belki ama bu sefer bozabilirler hatta hatta abartayayim aksama belki arti kapatir;)) sadece beklentim hayalim insan umuduyla hayaliyle yasarmis
    not ,; aksama tabanni bozmaz filan sonra bana demeyin senin yuzunden satmadik burasi fikir tahmin bilgi yeri bitane ndp nkd nicli biri vardi 7 de veriyorlar dedigimde sen icbc satttirma mudurumusun dedi belkide kendi satticoktan o yuzden ben mudur falan olmak istemiyorum;))
    SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Malesef 2. Dediğim oluyor. 3.3-3.6 arası duruş artık. Daha aşağısını bende zannetmiyorum. Bu seviyelerden yataya alma zamanı geldi diye düşünüyorum. Asla ytd

6. Yalnız beyler bu banka...
    Ne avtura benzer ne de metroya
    Düştüğünü sandığın yerden çıkar
    Ama borsaya ne oluyor sizce..
    Ne oluyor ki sert düşüyor gündemde k.irak referandum u da yokki haaaaa tamam diyelim.
    Bu ekonomik savaş ise biz cimeniz. Bu düzeltme ise elbet geri çıkar.. Bu gerçek bir ambargo ise neyseki müttefik artık çok.. Artık eski Türkiye de yok. Elbet çıkar

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kytd Yazıyı Oku
    Yalnız beyler bu banka...
    Ne avtura benzer ne de metroya
    Düştüğünü sandığın yerden çıkar
    Ama borsaya ne oluyor sizce..
    Ne oluyor ki sert düşüyor gündemde k.irak referandum u da yokki haaaaa tamam diyelim.
    Bu ekonomik savaş ise biz cimeniz. Bu düzeltme ise elbet geri çıkar.. Bu gerçek bir ambargo ise neyseki müttefik artık çok.. Artık eski Türkiye de yok. Elbet çıkar

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardes duzeltmenininde bi usulu vardir ya seans icinde yada ertesi gun yapilir 5 gun duzeltme olmaz en buyuk banka kar etmesi para dagitmasi olaylarina katiliyorum ama 2 liralik banka hissesi 8 ayda 5 se katliyorsa vardir biboku.8 9 10 gormez degil yine gorebilir ama sular akar tabi bedelli muhabeti yada kottan cikma olmazsa

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Garip bir durum var, benim için gerçekten iyi bir çıkarım yapmama sebep olacak bu hafta, haftalık hisse yarışmasında 24 kişi icbct demiş eğer bu hafta pozitif olmazsa gerçekten çok farklı olaylar canlanacak kafamda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 544/915 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •