Sayfa 105/165 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 833 - 840 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Varlik satisi yapıldı. 30 milyon civari alacak yada bu aylarda aldik yani 12 aylikta iyi bir gelişme olacaktir. Birde su Suriye isi bitse suriyedeki fabrikada devreye girerse artik bekledigimize degecektir insallaha

2. spk speklere ceza verıyor ayagına küçük yatırımcıyı döktüler hısse 7 senedır geberık bedellide verse kendi karşılamak zorunda o yuzden bedelliden zıyade tahsisili olabılır eger sermaye artışı yapacaksa....... satışdan gelen para aylıklara yansımalı o hızla götürebilirler gerısı nı zamn gösterecek..

3.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    spk speklere ceza verıyor ayagına küçük yatırımcıyı döktüler hısse 7 senedır geberık bedellide verse kendi karşılamak zorunda o yuzden bedelliden zıyade tahsisili olabılır eger sermaye artışı yapacaksa....... satışdan gelen para aylıklara yansımalı o hızla götürebilirler gerısı nı zamn gösterecek..
    12 aylıklara olacaktı

Bu şirketin önünden sık sık geçiyorum.Nasıl olurda sermayesi düşük ve bu kadar toplu hisseyi bunca yıl süründürüyolar anlamış değilim.

5. patron hisse satacakmış bakalım nasıl satacak alıcısını küstüren tahtada...

Bu ne anlama geliyor.Bedelli yapmak istemiyorum çünkü 1 tl den kimseye hisse vermek istemiyorummu yoksa elimdeki hisseleri satmaktansa kayıtlı ama işlem görmeyen hisseleri bu fiyatlardan satıp cebime parayı öyle koyarımmı.Daha detaylı bilgisi olan varsa yorumlayabilirmi...

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Defter değerine yani 10 liranin üstüne cikarmadan satmazlar hatta ve hatta eski 30 lara cikarip ordan asagi 20 ye kadar verip o parayi şirkete borc verir ve 1 yil içinde borca karsilik 10 liradan tahsisli yapar gibi birşey bekliyorum. Adam kasaya nakit koyar hissesinide geri alır kimseye birşey olmaz

Sayfa 105/165 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •