Sayfa 19/350 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    benim için iyi olacak bu geçiş. en çok zararı gaplarde yapıyordum. gaplar olmazsa daha iyi olur. ama günlük altında sistem kullananların ve ortalamaya bağlı olanların ciddi sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. ek filtreler gerekli (hacim gibi)

iyide burda 24 saat olmuyorki zaten.

23,30 seans sonu demişler. yani sabaha kim öle kim kala zaten ne olursa gece 24 ten sonra oluyor

bence biranevvel bu yanlıştan dönmeliler. yada ayrı bir mini endeks çıkarsınlar. orda devam etsin ayrı bir kod ile.

şu saatlere bakarsak GAP günde 3 4 e çıkıyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. 0,35 puan kayma girerek resım atarmısın
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Merhaba arkadaşlar;herkese bol kazançlı bir hafta dilerim...
    Sn.Erhan bey, 0.35 kayma girip 3 sistemin 1 ocak 2018 ten sonraki resimlerini atıyorum.öncelikle getiri kısmında elips içine aldığım kısımdaki gibi 0.035 yaptım umarım doğrudur.

bu 1 dk.lik sistem;

2 dk.lik sistem;

5 dk.lik sistem;

Düşüncelerinizi merak ediyorum doğrusu.diğer üstadlarda yorum yapabilirlerse sevinirim.Benim sorunum buradaki bir çok arkadaşın yaptığı gibi tamamen sistemlerin sinyallerine teslim olamamak.nedendir bilmem sürekli işlerine karışıp manuel müdahale ediyoruz.buda getirilere ciddi şekilde olumsuz etki yapıyor maalesef....

e-mail:[email protected]

4. bileşke sistem kısmında gırecektın onu

bozuk gösterirse nokta kullan

en geçmişten baz al tarihi
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Sn.Erhan bey;bu attığım 1,2 ve 5 dk.lik sistemlerim birleşik sistem değil ki.hepsi tek başına münferit sistemlerdir.bileşke sistemim bu;

buda 2018 performansı;

6. Arkadaşlar,paylaşımlarınızı çoğaltmanız dileklerimle,bugün güzel çarpıldık sizde durumlar nasıl acaba?

7. bileşke sistem muazzammış.

bütün performans raporlarını paylasırken kaymayı 0,035 girerek atarsan daha bılıgılendırıcı olur.

bu net performans olacaktır çünkübazı sistemler var mesela işlem sayısı 5000 getirisi 900 bin

seninik bunlardan değil ama bütün sistemelre mutlaka 35 puan girmek şart 25 kayma 10 da komısyon gidiyor.

seninkilerin yanında bizimkiler hiçbirşey uretmıyormus gıbı hıssettım :D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,634
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    10/4/2018
    17/4/2018
    Bear_Bull
    @BearBull26