Sayfa 30/95 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 233 - 240 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    tombul parmak vakası gibi alış satış arasında 90 kademe var. p.tesi eski yerine gelir diye tahmin ediyorum.
    İst ili avrupa yakasında mukim D***** hastanesi 2 blok ta onkolojı bransı dısında hizmet vermekte olup, sahıpleri yaslılıktan dolayı satısa cıkarmısşlar....aylık 1M TL net kar olup masaya 30M$ dan oturuyorlar....
    Sağlık sektoru TR de krızlerden pek etkılenmeden stabıl gelişime acık.Bu nedenle ederini bulacaktır....YTD

2. hissede fazla kimse yok galiba.bugunkü düşüşte sağlam durdu hisse.

3. Yabancılar bu kadar düşürmez diyordum ama düşürdü kağıdı. Eğer borsada bir toparlanma olursa hızlı geri gelir diye tahmin ediyorum hacimsiz bir düşüş var çünkü. Ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hissede yaprak kımıldamıyor yinede üç ay buralarda hatta alt kademelerde denemeler olacaktır. Etrafımızda olanlar sıradan şeyler değil, aşağılar olur mu? Olmaması için sebep yok , yukarısı için de elle tutulur bir sebep yok.

5. halka arzların içinde en rezil kagıt...yeni halka arzların hepsi rezilde bu hepsinden beter...açıldıgından beri hep halka arz fiyatının altında..spk imkb bu zihniyetteki şirketlere izin verdikçe halka arzına.. yeni halka az olcak şirketlerin hiç birine yatırımcı gelmez...zaten insanlar küsmüştü borsaya...yeniden belki bir ihtimal bunlarla dönenler de borsaya döndüklerine döneceklerine pişman oldular.. defacto lc waiki beymen vs vs ..bunların hç birine tam secim zamanı talep gelmez artık ..

6. Son 5 yılda öz sermayesinin en az 2/3’ünü kaybedenler içinde !!!
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Pd/dd 216 fk -28 şaka gibi. Bu hisseyi kim neden bu fiyatlardan halka arz eder? Kim alır anlamak mümkün değil.Burada topiğinin bile açılmaması kimsenin yatırımcı olarak buraya yazmaması gerekirdi diye düşünüyorum.

MPARK Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1502000 Ana Ortaklık Payları: 9990000

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 30/95 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •