Sayfa 3/361 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2926 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Fiyat tespit raporu çıktı mı,?

2.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    Fiyat tespit raporu çıktı mı,?
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/655673

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Bende derimki siz baya alendingilli fiyat tespit raporu hazırlamışsınız KY nın kafasını iyi karıştırıyorsunuz... hele bir açılsında ondan sonra bakarız speğin momentumuna göre deriz yoksa gitsin sabancılar kendileri çalıp kendileri oynasınlar...
    Önce bana adam gibi net kıvırmadan rapora şu üç kriteri yazında göreyim

1) 2017 yılı Net Karı ?????????????????????
    2) Öz Sermaye ???????????????????
    3) Piyasa Değeri ???????????????????
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Şubat 5 de arz olacak 8 de borsada bu durumda fiyat bugün yarın çıkmasi gerekiyor.

Ayrıca yönetime sesleniyorum;
    Şayet cazip hale getirecek yöntemler geliştirmezseniz bu süreçte havanizi alırsınız. Trabzon limanindaki gibi hatta daha iyi bir şekilde bu sureci yoneterek cazip hale getirmelisiniz.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

25 Ocak tarihli SPK bülteninden ..

Yeni halka arzlar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gerek safkar gerek trabzon limanı halka arzdan sonraki iki günde yüzde 30-40 arası getiri sağladı, enerjisa bu iki halka arza göre aynı performansı gösterebilir mi dostlar?

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Gerek safkar gerek trabzon limanı halka arzdan sonraki iki günde yüzde 30-40 arası getiri sağladı, enerjisa bu iki halka arza göre aynı performansı gösterebilir mi dostlar?
    İyi soru bende bende aynısını merak ediyordum bu ara arzlar iyi oluyor katılım ne zaman başlıyor işlem ne zaman görecek fiyat nedir

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
     Alıntı Originally Posted by TEMEL REİS Yazıyı Oku
    size yanıltıcı cevap vermişler gibime geliyor...
    Olabilir bu Akbank yapar... Zaten hesabım var benim.icin farketmiyor.
    Son düzenleme : as1; 25-01-2018 saat: 21:54.

Sayfa 3/361 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •