Sayfa 290/458 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. bugun alirsan yarin satabilirsin. sattigin gün + 2 iş günü parayi anca kullanirsin. yeni hisse alabilir veya nakit cekebilirsin. daha once değil

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. biste rağmen iyi direniyor brüt ten çıkana kadar burdayız

3. Alçaktan sürünmeye devam bakalım bu işlem hacimleriyle nereye kadar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Sağlam kıskaca aldın hisseyı kafasını kaldırtmıyorsun... 27.70,28. 00 arası gıt gel ne fazla ne eksik... Nereye kadar bakalım bır babayiğit çıkarsa öper seni cnm..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Tahta yapıcıya helal olsun.kendi tahtanın her kademesine hakim.bekleyen satışda alısda hep kendisinin.asla sana göre hareket etmiyor ve kendi ne isterse o oluyor.bakmayın işlem hacminin azlığına,bir lot bile almak onun için hedef.hiç acelesi yok.malesefki hani ben diyorumya; bu kadar kalabalık yukarı gitmez diye işte bunun için düzensiz hareketler yaptıraraktan hisseyi 3 ay brüte aldılar ve sabırla topluyorlar.ben bayağı bir silkelemenin olduğunu düşünüyorum.haftaya cok daha sert hareketler tapacaktır.pasta o kadar büyükki ne sizi ne beni düşünür robot.saglam duranlar karşılığını alacaktır.YTD.

6. Hiç kimse hisseye girmeye artık cesaret edemiyor.hissede bekleyenler ya maliyetleri 21-37 arası.üstü yok inanmayın.oda 60 görüp geldikden sonra.öncesinde hiç kimse mal alamadı.robot aldı götürdü.şimdide indiriyor bindiriyor.birde şu var bazı insanlarda var ki onlar yaklaşık bir yîl öncesinden beri yani eski ekonomiden sorumlu bakan derdi kalkınma bankasını yeniden yapılandıracağız diye sürekli beyanı vardı.işte bu hükümete güvenen insanlar hisseye 3-5 aralığında girdi ve bekliyor.bu insanlara hisseyi hayatta sattıramazlar çünkü beklentiler çok fazla.ama işte benim fazlalık dediğim kesim bu değil.daha sonra alan ve malum bir site var i ile başlayıp g ile biten sitede işte bunlar eskiden bu sitede dakikada onlarca yorum olurken artık ilgi kalmadıki fazla ragbet yok.işte bunların tam silkelenmesi lazım.ondan sonra yollar açılacak.YTD

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Son düzlük ,sabirla bekledik an be an izlemedeyiz.Hedef; 3 hanelere yakin bolunmeye kadar burdayim.Asla tavsiye değil.

Sayfa 290/458 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •