Sayfa 736/1006 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    vakıf internetten eft yaptığımda komisyon alıyor. sizde durum nedir?
    Arı Hesap'ta EFT ücretsiz. Ancak Arı Hesap olsa bile normal vadesiz üzerinden EFT yaparsanız o zaman ücretli. Vadesiz hiç yokmuş gibi para giriş çıkışlarını direk Arı Hesap IBAN'ı üzerinden yapmak gerek.

Aslında MT böyle olmadığını, vadesiz üzerinden aktarmam gerektiğini söylemişti, ama öyle değil, direk Arı üzerinden para giriş çıkışı yapılabiliyor ve böyle yapınca EFT ücreti ödenmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by UFUK ARIKAN Yazıyı Oku
    bence sizin kredi kart başvurunuzu diğer kartlarınızdan limit kalmadığı için kabul etmediler yoksa para kazanma meselesi değil,

limiti yeten herkese kart verirler(tabi kırmızı kart yemeyecen) (gelir beyanınızın çarpanına göre kredi kart veriliyor tam oranı bilmiyorum)
    örneğin herhangi bir kredi kartınızın limitini 5 bin lira düşürün 10 gün sonra gidin tekrar başvurun bakalım bu seferde vermeyecekler mi,
    bana göre sebeb bu...
    Bende Garanti'de 40k limit vardı defalarca talepte bulundum tüm ödemeler günü gününe hatta limit açmak için daha bile erken yapılmasına rağmen artırmadılar. Toplam limitiniz dolu daha fazla artıramıyoruz dediler. 20 yıllık müşterileriyim ve şahıs şirket hesapları sürekli aktif ama inatla artırmadılar. İş Bankası'na gittim yeni kart başvurusu yaptım. Gelir belgesi bile istenmeden 20k limitle geldi yeni kart. Toplam limit 60k etti. Kısa süre sonra Garanti 40k limiti 45k yaptı toplam 65k oldu. Ne biçim bir sistem nasıl bir uygulama anlamadım. Odeabank kart vermeye çalıştı geçende, ek limit gelir belki diye olur verin dedim, bir iki gün sonra bilgi geldi toplam limit dolu olduğu için kart başvurunuz onaylanmadı diye. Ben de Dudu'nun dediği gibi asla geciktirmem borcumu. Gecikme faizi alamadıkları için üzülüyor olabilirler. Limiti yükseltmeyelim erken erken ödesin diyor da olabilirler. Diğer taraftan sürekli borç geciktirenlere ısrarla yeni kart ve kredi satmaya devam. Sistem böyle.

3. Selamlar

Vakıf Arı hesap faiz oranı bilen var mı avantajıyla 150k kadar pörtfoyden devlet bankasına koyayım diyorum nolur nolmaz

Bilgisi olan varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Borsa sabırsızların parasının , sabırlılara aktarmanın bir aracıdır." Warren Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Arı Hesap'ta EFT ücretsiz. Ancak Arı Hesap olsa bile normal vadesiz üzerinden EFT yaparsanız o zaman ücretli. Vadesiz hiç yokmuş gibi para giriş çıkışlarını direk Arı Hesap IBAN'ı üzerinden yapmak gerek.

Aslında MT böyle olmadığını, vadesiz üzerinden aktarmam gerektiğini söylemişti, ama öyle değil, direk Arı üzerinden para giriş çıkışı yapılabiliyor ve böyle yapınca EFT ücreti ödenmiyor.
    Bu Arı hesapta Eft limiti var mı pekı? misal 1 milyon da anında eft ediliyor mu ücretsiz olarak?

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    internet bankacılığından marifetli hesabınızı kapatıp yeniden açın 17.50 olarak güncelleniyor ama şu an denemeyin pazartesi deneyin 3 günlük faiziniz yanabilir,17.50 olalı çok oldu biraz gecikmişsiniz,herkes nerdeyse 17.50 yaptı.
    Teşekkürler..

6.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Bende Garanti'de 40k limit vardı defalarca talepte bulundum tüm ödemeler günü gününe hatta limit açmak için daha bile erken yapılmasına rağmen artırmadılar. Toplam limitiniz dolu daha fazla artıramıyoruz dediler. 20 yıllık müşterileriyim ve şahıs şirket hesapları sürekli aktif ama inatla artırmadılar. İş Bankası'na gittim yeni kart başvurusu yaptım. Gelir belgesi bile istenmeden 20k limitle geldi yeni kart. Toplam limit 60k etti. Kısa süre sonra Garanti 40k limiti 45k yaptı toplam 65k oldu. Ne biçim bir sistem nasıl bir uygulama anlamadım. Odeabank kart vermeye çalıştı geçende, ek limit gelir belki diye olur verin dedim, bir iki gün sonra bilgi geldi toplam limit dolu olduğu için kart başvurunuz onaylanmadı diye. Ben de Dudu'nun dediği gibi asla geciktirmem borcumu. Gecikme faizi alamadıkları için üzülüyor olabilirler. Limiti yükseltmeyelim erken erken ödesin diyor da olabilirler. Diğer taraftan sürekli borç geciktirenlere ısrarla yeni kart ve kredi satmaya devam. Sistem böyle.
    Evet bende çözemiyorum bunları istediğin de vermezler, istemediğin de burnunda biterler,

Klasik bankacı işi , enpara dan 3 tane kart başvurusu yaptım oğlan ve hanım içinde hanıma vermediler ikimize geldi, ama açıpta kullanmadım bile çünkü işe yaramaz onların kartları ne bir kampanya ne bir promosyon yapıyorlar yaptıkları tek şey 100 tl vermek onla uğraştığıma değmez diye açmadım bile,
    Aslında bende hayatımda asla ne gecikme faizi nede kart ücreti ödemediğim gibi üstüne para aldım kredi kartlarından.
    Ama bu son senede bayağı sıkıştırıyorlar ve promosyonlarda düştü, aslında iyi takip edildiğinde aylık bazda ve yıllık toplamda güzel bonus toplanıyor ama Reis sıkıştırınca bankaları onlarda yemi kıstı puanlarda iyice cimrileştiler,
    her şeyin tadı kaçıyor vesselam...du bakalim ne olcek
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

7.  Alıntı Originally Posted by berkmeric85 Yazıyı Oku
    Selamlar

Vakıf Arı hesap faiz oranı bilen var mı avantajıyla 150k kadar pörtfoyden devlet bankasına koyayım diyorum nolur nolmaz

Bilgisi olan varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler

burada sormanıza gerek yok girip vakıfbankın sitesinden görebilirsiniz..
    gene de yazayım 100 gün boyunca 16.75..

8.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    burada sormanıza gerek yok girip vakıfbankın sitesinden görebilirsiniz..
    gene de yazayım 100 gün boyunca 16.75..
    Siteden göremedim faiz oranlarına basınca fonları felan gösterdi o yüzden yazdım..

Çok teşekkür ederim günlük için baya iyimiş..

"Borsa sabırsızların parasının , sabırlılara aktarmanın bir aracıdır." Warren Buffet

Sayfa 736/1006 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •