Sayfa 42/183 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1459 madde; 329 - 336 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. inş şu düşüşü sonlandırırlar

CASPER_VIA_E1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Gemi limandan demir alıyor gibi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. inş dostumm korkuttu bizi ama güveniyorum sana lokman, şirket hissesine sahip cıkıyor geri alım yapıyo diğer senetler gibi değil yarında güzel bi yükseliş bayram öncesi süper olur biz ky için;)

CASPER_VIA_E1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. lokman hekim üzerinde en büyük baskı şehir hastaneleri eğer bunu atlatabilirse önü açık şu an için az pahalı görünüyor

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. şehir hastaneleri falan hikaye sadece görsellik içi boş...orta ve üst gelir grubu şehir hastanelerine mi gider allah aşkına ya...o zaman acıbadem medical park o kadar yatırımı boşa yaptı yapıyor...bu arda temettüsü hesaba geçen var mı

7. Ben de şehir hastanelerinin Lokman'ı etkileyeceğini sanmıyorum. Neticede özel hastanelerin müşteri kitlesi belli. Adı üzerinde, özel sağlık hizmeti almak isteyenler gidiyor bu hastanelere.

İlk çeyrekteki kötü bilançodan sonra haliyle tahta bozulmuştu. Yapılan yatırımların boşa yapıldığı gibi bir izlenim oluştu piyasada. O kadar borcun altına girilip bir de geçen senenin altında kâr gelince oluşan algı hisse fiyatını olumsuz etkiledi. Lokman'da hikâyenin yeniden başlaması tamamıyla bilanço rakamlarına bağlı yoksa fazla bir şeyin değişeceğini sanmam.

8. Kimse Yok bu hissede sanırım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 42/183 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •