Sayfa 337/913 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Beninmi takip ediyorsun sevgiler sn. Derinlikler Afyon’da bir uğrasan

2.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    inşallah beklediğinize değer.benim zarar çok yok. az bişi kaldı maliyetime. İnşallah demekten başka birşey gelmiyor elden.
    çıkar da zararda olanlar zararını telafi eder.
    ama çok ama çok zor hisseymiş sayın venedik. size başarılar.
    Üstad sağolasın, bizim zarar ciddi boyutlarda. O yüzden zarardan çıkmak hata olur. Bekleyeceğiz ta ki zarar çıkana kadar...

3. Arkadaşlar moralinizi bozmayın,kar 33 milyon altına düşmez. Süpriz yapıp 36-37 milyon açıklarsa da şaşırmayınız.yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Üstad sağolasın, bizim zarar ciddi boyutlarda. O yüzden zarardan çıkmak hata olur. Bekleyeceğiz ta ki zarar çıkana kadar...
    Gözün aydın Anadolu yatırım haftanın hisseleri arasında göstermiş hedef fiyatını 6,400 belirlemiş 🙌...ytd...!!!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Vergi dairesi ve 9 aylık konsolide brüt rakamlarından son çeyrekte yaklaşık 35 milyon brüt kar ettiği görülüyor. Bu karla 5 milyon net kar edemeyecekse kapatıp gitsinler dükkanı.

6.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Gözün aydın Anadolu yatırım haftanın hisseleri arasında göstermiş hedef fiyatını 6,400 belirlemiş 🙌...ytd...!!!

Şimdimi gördün.. Sabahın ilk ışıkları ile haber vardı...

7.  Alıntı Originally Posted by 059 Yazıyı Oku
    Gözün aydın Anadolu yatırım haftanın hisseleri arasında göstermiş hedef fiyatını 6,400 belirlemiş ��...ytd...!!!

Sayın 059, sanıyormusunuz ki 6,40 bizi tatmin eder. Bence yanılılıyorsunuz! Patron veya spek bilemem hangisi ancak kağıdı bizden almak istiyorsa paraya kıyacak! Sizin ve bu arkadaşların bilmediği bir tek şey var. Şu an elinde Kutpo olanların çok büyük bölümü maalesef ki inat yatırımcılar! Ve onları sinirlendirmeyi para kazanmaktan daha çok seviyorlar! O yüzden sizde bence boşu boşuna bize yardımcı olmak için çırpınmayın. Çünkü biz yardım istemiyoruz hele hele olacakları önceden bilerek bize yardım etmek isteyenleri salak olduğumuz için anlayamıyoruz. Burnu uzun arkadaşa da demiştim, size de diyeyim sanıyorum siz gerçekten borsadan çok para kazanmışsınızdır. Çünkü her şeyi önceden biliyorsunuz. Ve artık sanıyorum paraya doyduğunuz için biz salak küçük yatırımcılara yardım etmek istiyorsunuz ama napcan biz de biraz akıl olsa zaten küçük yatırımcı olmazdık. Ama işte salaklığın yanında inatlık ta var beklediğimiz fiyatı bekliyoruz da bekliyoruz. Bence bize zaman harcama! Sana da yazık! Yatırımdan anlamadığım için yatırım tavsiyesi olamaz.

8. 32.215,320 TL hayırlı olsun....

Sayfa 337/913 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •