Sayfa 48/423 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 3379 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Resim defterinin sayfası mı bitti, grafik çizimleri gelmiyor artık.
    Yukarı 5-6 lara doğru giden bir ok vardı nereye gitti o acaba?
    Kutuplarda yaşayan çok bilmiş postlu arkadaşlar yardımcı olacak ki burada ondan haber bekleyenler yayan kalmasın.
    Doları hesap etme, ülkenin gündemini es geç, enerji piyasasının dinamiklerinden bi haber ol, patronun yalakalığını yap, sonra vay efendim dış güçler vay efendim olağandışı hareketler.
    Gidin kumda oynayın, kum yoksa kutupta karla oynayın. Kardan ayı falan yapın.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Resim defterinin sayfası mı bitti, grafik çizimleri gelmiyor artık.
    Kutuplarda yaşayan çok bilmiş postlu arkadaşlar yardımcı olacak ki burada ondan haber bekleyenler yayan kalmasın.
    Doları hesap etme, ülkenin gündemini es geç, enerji piyasasının dinamiklerinden bi haber ol, patronun yalakalığını yap, sonra vay efendim dış güçler vay efendim olağandışı hareketler.

Eminim hala yazmaya devam edecektir.

Sayın yelloz71,

Ben çizgiyi çizerim hisseler ben ne çiziyorsam ona uyar.
    Ne de olsa teknik faldan ibarettir.

Daha tekniğin ne demek olduğunu bilmeyenler burada mızıklıyor ya ben ona yanıyorum.
    Bu adama(!) ya da madama(!) (parantez içinde ünlem ne anlama geliyor bir bak ayı) inanıp da iş yapan var mıdır acaba?

Gelmiş burada sürekli başka hisselerin reklamını yapıyor.
    Neymiş garan'mış. Garan gibi hisselerde teknik işlemesi normal değil mi? Hiç mi iş ahlakın yok senin? Neyle neyi kıyaslıyorsun farkında değil misin?

Biz burada ZOREN konuşuyoruz. Çünkü burası zoren başlığı. Ne thyao, ne garan ne başka birşey.

Patron hissesidir zoren ve tekniği patron belirler. Hiç mi beynin yok ki bunu anlamıyorsun?

Sen o çizdiğin muhteşem dolar bazlı çizgilerle 5-6'yı işaret ederken biz insanlar senin gibi patron adamlarına kanmasın diye "imkansız" diyorduk. Senin yazdıklarına güvenip de alanların vebali üzerine olsun. Eninde sonundan senden çıkacaktır.

Burada böbürlenen çok kişi gördüm. Bir kısmının sıfırı tükettiğine de bizzat şahidim. Boş yapma. İşine bak.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

3. körlerle sağırlar birbirini ağırlar..
    takip ettiğim hisselerden birkaç örnek vereyim TEKNİĞİ VE FİYATI PİYASANIN BELİRLEDİĞİ 18 lerden 4 tl lere düşmüş dgate örneği varken..8-9 tl lerden 3.xxleri görmüş petkim örneği varken v.s. v.s bence 2.2 den 1.28 e gelmiş zoren de pof poflanmak hayıflanmak vede PATRONA GİYDİRMEK ABESLE İŞTİGALDİR..SADECE BU BELİRTTİĞİMHİSSELE 3TE BİRİNE GELMİŞ.tekniği ve hisse fiyatını belirleyen zoren patronu peruklu sizi korumuş aslında ..korumuş ..şükredin bencebu mübarek zaata..
    https://www.youtube.com/watch?v=FrIAapAWMY0 linki açında Vestel belgeselini izleyip patron görün kaba zurnalar..

gitmiyorsa gitmeyeceğine inanıyorsan burda işin ne gidecek hisselere yürüyen hisselere gir..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 25-09-2018 saat: 14:39.

4.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku

Eminim hala yazmaya devam edecektir.

Sayın yelloz71,

Ben çizgiyi çizerim hisseler ben ne çiziyorsam ona uyar.
    Ne de olsa teknik faldan ibarettir.

Daha tekniğin ne demek olduğunu bilmeyenler burada mızıklıyor ya ben ona yanıyorum.
    Bu adama(!) ya da madama(!) (parantez içinde ünlem ne anlama geliyor bir bak ayı) inanıp da iş yapan var mıdır acaba?

Gelmiş burada sürekli başka hisselerin reklamını yapıyor.
    Neymiş garan'mış. Garan gibi hisselerde teknik işlemesi normal değil mi? Hiç mi iş ahlakın yok senin? Neyle neyi kıyaslıyorsun farkında değil misin?

Biz burada ZOREN konuşuyoruz. Çünkü burası zoren başlığı. Ne thyao, ne garan ne başka birşey.

Patron hissesidir zoren ve tekniği patron belirler. Hiç mi beynin yok ki bunu anlamıyorsun?

Sen o çizdiğin muhteşem dolar bazlı çizgilerle 5-6'yı işaret ederken biz insanlar senin gibi patron adamlarına kanmasın diye "imkansız" diyorduk. Senin yazdıklarına güvenip de alanların vebali üzerine olsun. Eninde sonundan senden çıkacaktır.

Burada böbürlenen çok kişi gördüm. Bir kısmının sıfırı tükettiğine de bizzat şahidim. Boş yapma. İşine bak.
    syn val hani senin BİR alçalan üçgen vardı GRAFİĞİNİ BİLE PAYLAŞAMADIĞIN vede zoren 1.91 den dönecekti yahu )))))))sana inanan binlerce yatırımcı yı yaktın ülen yaktın .stop loss yapmadın kendini yaktın bizleride yaktın ..mübarek uhuhuhahahhaha..ne oldu senin bu alçalan üçgene sessiz sedasız trapez oluverdi gitti bu arada ...
    syn val çok merak ettim yahu avatarına yaşlı bir insan resmi koymuş sun senin yaş kaç muhterem ..
    acaba acaba benden küçükmüsün veya büyükmüsün derin meraklar içindeyim.SENİN YAŞ KAÇ SAKINCASI YOKSA PAYLAŞIRSAN ÇOK SEVİNİRİM
    Son düzenleme : guddupayyusu; 25-09-2018 saat: 15:06.

5.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Resim defterinin sayfası mı bitti, grafik çizimleri gelmiyor artık.

DÜNÜN ŞARTLARIYLA BUGÜNÜ YARGILAYAMAZSIN ..DEMİŞİZ.2.06 DA SAT VERDİ DEMİŞİZ AMA İNSAN GİBİ ALGILAMA YETENEĞİ KAVRAYABİLME YETENEĞİ OLAN normal İNSANLAR YATIRIMCILAR İÇİN DEMİŞİZ.SYN MADAM.syn val ve avanesi için değil..HALA 6 OLACAKTI OLMADI DİYOR dünün şartlarıyla bugünü yargılıyor. YAHU PES.ne oldu 1.28-1.30 gitti senin dediğin oldu zoren düştü şimdi git yaani INA CIGINA YAKINIZ .sizede hak veriyorum doğrusu eşşeğe altından semer vursan eşşek yine eşşektir. uhuhuhuahahah)))eşşek vezir olmuş mühürdarıda katırlar ..uhuhuhahahaha))))ben bu satırları yazarken tekniğine inandığım ve güvendiğim 6 tl den aldığım garantilerim 7.26 olmuş bu arada..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 25-09-2018 saat: 15:03.

6. Benim ya da bu hisseyi layıkıyla bilenlerin forumda boş boş ahkam kesenlere inandığını sananlar mı var acaba? Yeni okuma yazma öğrenen çocuklar gibi grafik diye çizgiler çizeni kim kale alsın ki?
    Ben bu forumda bırakın kutup ayısını hiçbir ayıyı dinlemedim, dinleyecek olanları da uyarmayı borç bildim.
    Bakın tekrar söylüyorum: Herkes kendi analizini yapsın, şirketin finansal durumunu ve patronunu tanısın. En son teknik olarak pahalı mı ucuz mu olduğuna bakıp kararını versin. Başıboş ayılara veya konuşmayı bilmeyen dört ayaklilara prim vermesin.
    Herkese bol kazanç.

Dipnot: Zoren kısmı yükseliş yapabilir ama ek alım için tekrar 1.30 altına gelmesini bekleyin. Gelmezse sorun değil kar yapmaya bakın.

7. Yaş 35 yolun yarısı eder demiş cahit sıtkı
    yaş 40 ise yolun yarısının biraz ilerisi TAM SEVME VE SEVİLME YAŞI
    uhuhuhahahahahha yarıldık ülen burda vallahi gözümüzden yaş geldi
    Son düzenleme : guddupayyusu; 25-09-2018 saat: 23:02.

8. KANAL AT BANDININ AŞŞAĞI KIRILMASINI NORMAL İNSAN LAR VE YATIRIMCI LARA YOL GÖSTERMESİ AÇISINDAN İÇİN NET OLARAK PAYLAŞMIŞIZ ÖZELLİKLE ALTTAKİ GRAFİK 2 NİSAN 2018 DE PAYLAŞILMIŞ ..KANAL ALT ÇİZGİSİNİN 3. KEZ İHLALİ AÇIK AÇIK GÖRÜLÜYOR ve bunun BİR KESİN SAT sinyali olduğu açık açık PAYLAŞILMIŞ kesin sat olduğu paylaşılmış. ..PEEEEEEE tabii bunu ancak ve ancak yatırımcılar anlayabilir.zaten onlar için paylaşılmış defterdar ve onun mühürdarları için değil..haysizin kafanıza guddup ayusu kadar taş düşmesin .ne yapmışız bizbu yatırımcıya 6 lara kadar yükselebilir menzilinde var demişiz yükselmemiş ama sat verincede paylaşmışız buradan bugünün şartları ile dünü yargılayanlara duyrulur.. peeee

EŞŞEK DEFTERDAR OLMUŞ MÜHÜRDARIDA KATIRLAR..
    Son düzenleme : guddupayyusu; 25-09-2018 saat: 23:04.

Sayfa 48/423 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •