Sayfa 30/982 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 233 - 240 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by Engineer34 Yazıyı Oku
    Mevcut iktidar kaldığı sürece yerli savunma sanayinden pay alması zor görünüyor. Yabancı savunma sanayinde ise deve dişi gibi şirketler var 2 tane arap a 3 tane zırhlı satmakla oda zor. Belediye otobüsü yapmakla da bu devran dönmez.

Bu şirketin yapması gereken en mantıklı şey seçimlerden sonra mevcut durum olursa. ya Rheinmetall yada BMC ile anlaşıp, kardeş biz yapamıyoruz (yaptırmıyorlar), işte kurulu tezgah, deneyimli iş gücü istediğin her şey bizde var. Al bizi sende kurtul bizde kurtulalım demek.

Ha bu arada BMC adlı şirketin mevcut yapısıyla bu tank işini becerebileceğine inancım sıfır.
    Arkadaşlar merhabalar kurum bu şekilde yükselmesi Ayrıca emeklilere dağıtılan fark petrolün yükselmesi gibi etkenlerden dolayı cari açığımızı artacak olup enflasyon yükselecektir. diye düşünüyorum şu andaki göstergelerde benim düşüncelerimi destekliyor .Tüm bu nedenlerden dolayı Altay tankı projesi mevcut hükümetçe askıya alınabilir ha Ondan sonra ne olur derseniz ta ki hükümet değişirse ihalelerin tekrardan gözden geçirileceğini inanıyorum Bu sefer hak eden taraf otokara ihalenin verileceği inancındayım Neden olmasın Bir hayalden ibaret Ama Mevlam neylerse güzel eyler yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

cari açık emeklilere yılda iki defa verilen ikramiye ile yükselmez..

cari açığı bir gıdım düşünüyorlarsa suriyelilere verilen yardımlar kesilsin.

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    cari açık emeklilere yılda iki defa verilen ikramiye ile yükselmez..

cari açığı bir gıdım düşünüyorlarsa suriyelilere verilen yardımlar kesilsin.
    Doğru ama ben sadece emeklilere ödenecek para demedim kiiiii

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu kaçıncı sayamadım.ne zaman toparlanacak,yükselecek olsa ekstrem bir olay oluyor.bahtsız bedevi otokarımız.bazen sadece bahtını suçlu buluyorum.

5. [QUOTE=Turquaz;2196968]investingde dolar bazlı bakım yerini bulamadım..yok galiba..

o nedenle bakamıyorum[/QUinvestingde dolar bazlı bende çok baktım bulamadım .matriks kullanan bir arkadaş atsada baksak çok merak ediyom bu dolarla dip yapmış olması lazım.

6. son dakika karanlık odada ne aldılar öyle

7.  Alıntı Originally Posted by trhn Yazıyı Oku
    son dakika karanlık odada ne aldılar öyle
    26000 lot civarı alım geldi karanlıkta
    Bu hissede mantık bitmiş ayarı yok hiç
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    baksana haberlere konu olmuş..sanki milyar dolar bozuyorlar..

hükümetin yükseltiyor olması kadar anlamsız bir durum olamaz..

bence tabi
    Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar zıplıyor
    Enflasyon faiz muhabbeti falan
    Bile bile konuşması da acayip
    İ. Melih te 24 hazirandan sonra piyasa ya 30 milyar dolar sürülecek diyor
    Dolar o zaman düşecekmis
    Memleketin hali bu
    Benim aklıma başka bişey gelmiyor...
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 30/982 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri