Sayfa 23/211 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1688 madde; 177 - 184 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

Arkadaşlar ülker ilk bu market işine ucz ile girdi diye biliyorum neredeyse her sokağa bir ucz açtılar yaklaşık 1 sene sonra neredeyse hepsi kapandı ardindan şok marketlerin sayisini artırdılar ama ben bugüne kadar bimdeki a101 deki yoğunluğu hiç görmedim şoklarda.Ayrica tv de reklam çıkıyor indirim ürünü gidiyorsun markette yok belkide bana denk gelmedi.Ama ilginçtir millet 2 milyar para bağladı şirkete?

2.  Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ülker ilk bu market işine ucz ile girdi diye biliyorum neredeyse her sokağa bir ucz açtılar yaklaşık 1 sene sonra neredeyse hepsi kapandı ardindan şok marketlerin sayisini artırdılar ama ben bugüne kadar bimdeki a101 deki yoğunluğu hiç görmedim şoklarda.Ayrica tv de reklam çıkıyor indirim ürünü gidiyorsun markette yok belkide bana denk gelmedi.Ama ilginçtir millet 2 milyar para bağladı şirkete?
    ülker bu işi 2011 yılında migrosdan 1200 şok şubesini satın alarak başladı ...arkasından carfurdan diasaları satın aldı sonra onur marketlerini alıp 2100 şube yapıp kendini toparlamaya çalıştı şube açmayarak ..ucz ler murat ülkerin arkadaşları tarafından kuruldu ve gizli ortak dendi murat ülker için o zamanki söylenti ne kadar dogru bilemeyiz...2016 yılında ucz patronları istedikleri talebi karşılamadı ve şoka sattılar ....bu satışı hiç bir yere bildirmediler ben öyle biliyorum... ..diasalar olsun uczler olsun zarardaydı ..ucz satın alan ülker şimdi bunları şokların mini versiyonu yapıp çogaltacaklarmış ....
    yatırım tavsiyesi olamaz ......
    nasipse gelir çinden yemenden ;nasip değilse ne gelir elden..

3.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    Garanti yat.kaç kere aradı.yırtındı.arza katılayım diye.şöyle talep varmış.böyle prim bekliyormuş.
    ben sizi aradım deyip.başımdan attım.
    Alsam.%5 düşse.iyi küfür yerdi benden.
    Aynı tongaya malesef ben düştüm.şok falan aklımın ucundan geçmezken şok olduk.Adamı birkaç kez uyardım tongaya gelmeyelim neden ertelendi falan.Bana 50 60 bin zarar ettirdi, garanti yatırım.siz siz olun kalbinizin sesini dinleyin.Zarar azken satalım diyorum yok seans sonuna yükselebilir.Akşama doğru iyice içine veriyor.Hiç birşeyden anlamıyorlar.Onların amacı hacim yaptırmak .Garantiyle çalışan varsa önerdikleri kağıdı,10,15 kr altına yazdırın o zaman kazanırsınız.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ülker grubunun daha dün KERVT ile yaptığı geçmişi FONFK, BIZIM derken yeni halka arzlarına güvenmek biraz macera kalıyor benim için.

SOKM

adına uygun arz etmişler.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by Remö Yazıyı Oku
    Aynı tongaya malesef ben düştüm.şok falan aklımın ucundan geçmezken şok olduk.Adamı birkaç kez uyardım tongaya gelmeyelim neden ertelendi falan.Bana 50 60 bin zarar ettirdi, garanti yatırım.siz siz olun kalbinizin sesini dinleyin.Zarar azken satalım diyorum yok seans sonuna yükselebilir.Akşama doğru iyice içine veriyor.Hiç birşeyden anlamıyorlar.Onların amacı hacim yaptırmak .Garantiyle çalışan varsa önerdikleri kağıdı,10,15 kr altına yazdırın o zaman kazanırsınız.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %5 kayıpla 50.000 zarar varsa demekki 1 milyon yatırdın bu kağıda. Garanti den bir çalışan ısrar etti diye 1 milyon bağladıysan kusura bakma ama epey bir saflık yapmışsın. 50.000 birşey değil ilerde tüm paranı kaptıracagın başka bir pozisyondan korunmak için satın aldığın bir tecrübe olsun bu. Özkaynakları negatif yani batik bir firmaya ortak olduğun için başkasına değil kendine kız bence. Sizin bu paralarınız sayesinde epey bir hayır duası almış oldunuz Allah kabul etsin.

7. GARANTİ bu hissede birçok kişiye aynı işi yaptırmış demek
    Bende onlarla yeni çalışmaya başladım beni bu hisseye yatırım yapmaya ikna ettiler
    HEMDE ALDIĞIN FİYAT GARANTİLİ DEDİLER!!
    Sabah hisse düşerken aradım
    Cevap hisse alım garantili dediler
    Saydım sülalesine!!!
    Garanti imajını çizdirmiştir bizde zarar ettik sonuç olarak
    Güven kaybı ve itibar gözümde sıfır garantide

8. Turk borsasinda ogrendigim altin kurallardan biridir. Alici veya satici tarafta Templeton Fonu var ise uzak duracaksin, hic bulasmayacaksin. Bu heriflerin hicbir isine bulasilmaz, kumarhane isleticisi herifler...

Sayfa 23/211 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •