Sayfa 392/948 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. maliyet 3 65 bi gelisn oraya

2. satan satar
    Alan alır
    No sıkıntı
    No koment
    No para
    No pull
    😜😜😜

3.  Alıntı Originally Posted by SlimCarlos34 Yazıyı Oku
    40 kağıdım dan biri ama zamnla bunu satar daha girmem bole kağaılara 1998 beri 3 kağaıda bole zarar ettım

20 yılda sadece 3 kağıtan mı zarar ettiniz anlamadım ?

Vala öyleyse sizden korkulur.

4. bi açıkkıyı yakaladılar durduk yere 3,07

5. Ozbal da açıkçı olamaz, paran varsa alırsın ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Azz Yazıyı Oku
    Ozbal da açıkçı olamaz, paran varsa alırsın ytd.
    Malesef arkadaşların her kötü duruma pozitif bir anlam yükleyip kendilerini ve milleti avutma gibi bir huyları var. Kağıt kağnı gibi , ne alan var ne satan kademeler bomboş. Nasıl satayım, derinlikli izleyebiliyorum borsayı, satmak için kademelere bakıyorum. her alış kademesinde 50-100 lot var. Satmak istesem kağıt dibe kadar düşer, yine de lotlarım bitmez. Sanırım siz kendi kendinizi avutuyorsunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Malesef arkadaşların her kötü duruma pozitif bir anlam yükleyip kendilerini ve milleti avutma gibi bir huyları var. Kağıt kağnı gibi , ne alan var ne satan kademeler bomboş. Nasıl satayım, derinlikli izleyebiliyorum borsayı, satmak için kademelere bakıyorum. her alış kademesinde 50-100 lot var. Satmak istesem kağıt dibe kadar düşer, yine de lotlarım bitmez. Sanırım siz kendi kendinizi avutuyorsunuz.
    30 k lotu isterseniz günün açılış fiyatının %2-3 altına satabilirseniz.
    30 k lotunuz olupta serbest satış yazacak haliniz yok
    yüklü miktarda satış yapmak yerine parça parça güzelce satılır
    Bizde kademeleri izliyoruz , satmak isteyen adam çok güzel satıyor

satmak isterseniz saat 11 gibi kademeler oturuyor , istediğiniz gibi o zaman satabilirsiniz , merak etmeyin siz satış girin alan çıkacaktır

8. Yani hırsızın hiç suçu yok öylemi? Satmak istiyorsam satayım diyorsun. Yaw borsa oldu 110 bin, tuvalet kağıtları 3 katına çıktı. Siz oturuyorsunuz ekran karşısına 3 lot o aldı, 5 lotu bu sattı. Kağıt 200 lotluk işlemle yüzde +5, 100 lot satışla -3 yapıyor. Nasıl mal satayım bu bataklıkta. SPK bizi koruyor ama bu arada.

Sayfa 392/948 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •