Sayfa 51/575 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Manidar....

2. Bu hisse okey masası gibi 3 kişi bir araya gelip 4. kazıklıyor tabi ,4. kişi yatırımcı oluyor. Anlamsız çıkışlar anlamsız inişler uyuyan bir spk uzayıp gidiyor hint filmi gibi karışık ve anlamsız

3. Manidar değil çooook manidar.

4. ..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Özet Bilgi
    İzahname Onayı Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    oda_ProspectusAbstract|
    İzahname
    oda_UpdateAnnouncementFlag|

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    oda_CorrectionAnnouncementFlag|

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubje ct|

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    04.07.2017-02.08.2017
    oda_AnnouncementContentSection|

Bildirim İçeriği
    oda_ExplanationSection|

Açıklamalar
    oda_ExplanationTextBlock|
    Şirketimizin bedelli sermaye artırımına ilişkin izahnamesi, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.09.2017 tarih ve 34/1166 sayılı toplantısında onaylanmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu'nun 22.09.2017 tarih ve E.10775 sayılı yazısı ile onaylanan izahneme ekte yer almaktadır.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

7. Arkadaşlar bu bedelli nasıl oluyor biri açıklar mı.Lot miktarım aynı ama param yarı yarıya azaldı.zarar iki katına çıktı.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by umit1304 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu bedelli nasıl oluyor biri açıklar mı.Lot miktarım aynı ama param yarı yarıya azaldı.zarar iki katına çıktı.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ostim ne kadar bedelli açıkladı bilmiyorum mesela 1000 lotun var %100 bedelli derse 1 lotu 1 tl den alacaksın 1000 lotu bin tl yatıracaksı n 2000 lotun olacak günü bittmeden bedelliyi mutlaka almalısın ytd
    KÜTAHYALI43

Sayfa 51/575 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •