Sayfa 797/1023 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hoppala İnventing i gene kestiler...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Bayburt'a 168 trilyon tarimsal destek verdik dedi reis. Bayburt'un nufusu kac arkadaslar?

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    müjdeler bitmiyor bayburta 2 milyon kapasiteli havalimanı.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Bende bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre( sağlam tanıdığı varmış.) Sermaye kontrolü yada sabit kur geleceğini söyledi.onların yalancısıyım

deneme amaçlı baktım
    dolar alınmıyor beyler bankalardan kapatmışlar.satışta yok
    birşey yapacaklar elinde dolar olup bozduramayan bence pür dikkat olayları takip etsin. sağlam patlama yapabilirler
    demin aldım sattım tebde

5. USD 6,20
    millet şarkı türkü söylüyor
    adını siz koyun..

6.  Alıntı Originally Posted by thermofluid Yazıyı Oku
    Bayburt'a 168 trilyon tarimsal destek verdik dedi reis. Bayburt'un nufusu kac arkadaslar?
    oralardan bir arkadaşım çok para dağıttıklarını milletin teşvikleri afiyetle yediğini söylemişti. ama miktarı bilemem..

7.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Bende bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre( sağlam tanıdığı varmış.) Sermaye kontrolü yada sabit kur geleceğini söyledi.onların yalancısıyım

deneme amaçlı baktım
    dolar alınmıyor beyler bankalardan kapatmışlar.satışta yok
    birşey yapacaklar elinde dolar olup bozduramayan bence pür dikkat olayları takip etsin. sağlam patlama yapabilirler
    bence ALGI YÖNETİMİ var.. sabitleme vs gelmeyecek , yapılmak istenen "kur sabiti gelecekmiş gibi gösterim ELİMİZDEKİ DOLARLARI BOZDURMAMIZI SAĞLAMAK" ahanda buraya yazdım.

Sayfa 797/1023 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •