Onemli Gunler Banner
Sayfa 796/1023 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    KAPIYA asma kilit ve zincir taktım ne dışarı çıkış ne içeri giriş var aylarca yetecek yiyecek stoğumuda yaptım. zamanı
    Şaka gibi adamsın ya ama şakalarını hep gerçekçi yapıyorsun.

2. Ne oluyor arkadaş. Dolar 6.25, 1 saniyede 6.02TL.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Tr 2030 8,32 % 6,63

tr 2040 8,46 % 4,58
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Bende bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre( sağlam tanıdığı varmış.) Sermaye kontrolü yada sabit kur geleceğini söyledi.onların yalancısıyım

deneme amaçlı baktım
    dolar alınmıyor beyler bankalardan kapatmışlar.satışta yok
    birşey yapacaklar elinde dolar olup bozduramayan bence pür dikkat olayları takip etsin. sağlam patlama yapabilirler

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *erdoğan: Hiç kimsenin gözü kur tablosunda, faiz tablosunda olmasın, asıl o büyük fotoğrafa bakmasını istiyorum
    büyük fotoğrafta iri-yarı zenci görünüyor, yada karpuzcu (başkanın deyimiyle) bizim kaçışımızda ondan büyük resimden

6. müjdeler bitmiyor bayburta 2 milyon kapasiteli havalimanı.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bosporos dostum, ayvanın büyüğü heybeden çıktı ama henüz yemedik sanki.
    Heybede daha büyükleri var.!!
    Arjantinden beter olacağız..!!
    Durum çok vahim.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    doları sabitleseler yabancı dolara dönüp nasıl çıkacak? öyle bir dolar varmı ki?
    Doları sabitlemekten kasıt: dolar almak isteyene 9.5TL satmak isteyene 4.5TL gibi düşün.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 796/1023 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •